Autoblog heeft de perfecte boodschappenauto gevonden!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
Over het uiterlijk kunnen we heel kort zijn: mega dik. De reacties op straa...
De A8L W12 is de optimale goodie mobiel. Zo krijgt de W12 net als de R8 V10...
In het heuvelachtige terrein rond de Nurburgring zorgde de Cayman voor inst...
We testen de Maybach! Inclusief een ongelooflijke hoeveelheid ruimte, die i...
Een dikke V8 verpakt in de (in Wouters ogen) fraaiste Volvo koets, vierwiel...
Uiterlijk en imago van de Cayenne zijn dus duidelijk anders dan dat van de ...
Eenmaal per jaar komt autoblog met een vergelijking, deze keer zetten we tw...
Hybrides zijn ongemeen populair in Nederland op dit moment. Het is tijd om ...
Met de Insignia slaat Opel een nieuwe designrichting in en schuift ietsje u...
De derde achterwielaangedreven supersedan die door Wouter en Paul aan de ta...
Het allerbelangrijkste aan een coupé, en dus ook aan deze E-klasse, heeft n...
Met 510 pk en 625 nm koppel heeft de 5.0 V8 SC 23% meer vermogen en 26% mee...
We hebben weer eens een duo-test. Ditmaal de Audi A5 3.2 Quattro versus de ...
Een platgeslagen en uitgerekte 911? Mooi of niet mooi, wel of niet goed? Wo...
De 4,8 liter grote tiencilinder levert 560 pk bij 8700 tpm en een piek kopp...
De RS500 levert 350 pk en 460 Nm koppel. De topsnelheid twee kilometer hoge...
Wouter gaat op pad met de mighty V8 supercharged Range Rover (510 pk en 625...
Autoblog rijdt door Monte Carlo met de topless versie van de Audi S5.
De Murcielago LP670-4 Super Veloce is simpelweg een monument van een auto. ...
Er komt maar liefst 61% extra vermogen uit het blok: 800 pk! En de turbodru...
Primeurtje, wouter mocht als een van de eersten met de Insignia OPC rijden....
De twee liter grote TwinPower Turbo viercilinder van de 328i is een sportie...
Sjoerd en Wouter pendelen met de Ferrari 458 en Mercedes SLS tussen Amsterd...
We rijden met de sportiefste Volvo ooit, de S60 T6 AWD met 304 pk uit een z...
Voluit: “Mini John Cooper Works World Championship 50 Special Edition.” ...
Gewoon een beetje chillen met je 507 pk sterke Beierse powerhouse boven een afgrond(je) van 6 met...
Mooi? Niet echt, maar de kerstkaart die je hierboven ziet is wel gemaakt met behulp van een volui...
We hadden dit weekend reeds een royaal gummende M5 (een oude E34) die a) niet meer helemaal stand...
Zeldzaam zijn de mensen die een BMW M5 Touring willen en kunnen kopen. Toch gek, de sedan verkoop...
"The first of its kind" is nu geheel vernieuwd. Dames en heren, mag ik u voorstellen aan de BMW M...
BMW heeft slechts 891 exemplaren van de e34 M5 Touring geproduceerd, en nu staat er zo'n fabrie...
Ken je dat gevoel, wanneer je in een gezinssloep de parking van een Zweedse meubelentoko afrijd...
Begin je dag met een dragrace. Ochtend vitaminen voor de autoliefhebber. Vandaag op het menu: een...
Wat zou het een mooi gebaar zijn van BMW, gewoon weer een M-versie van de 5-Serie Touring de weg ...
Autoliefhebbende gezinsmensen kunnen hun zoektocht nu stoppen. Met de M5 Touring sla je op het ci...
Ja hoor, komt u maar. We hebben het er al jaren over, maar nu is het officieel: de BMW M5 Touring...
Niet tevreden met de prestaties danwel looks van je BMW 550i of 535d? KS heeft een kitje waarm...
Place your bets! De vliegveldridders van GTBoard zijn onlangs weer eens bezig geweest op hun ...
Verkoopt de nieuwe BMW M5 zo slecht dat er nu al een "special edition" nodig is? Het lijkt er wel...
Het nieuwerwetse V8-blok tegen de hoogtoerige V10 die inmiddels met pensioen is gestuurd. Wie i...
Stijlloos of stijlvol? Een voorkeur voor de meer donkere kant van het kleurenspectrum lijkt in ie...
BMW doet het, Porsche ook. Het motorgeluid in de kabine versterken voor een betere rijervaring. Z...
Gelukkig waren er geen doden te betreuren. Even een reality check op de vroege vrijdagochtend...
Hij is er al een maandje, maar wij hadden hem even gemist: Manharts kijk op de BMW M5 (F10). Want...
Sjoerd on a roll! Nadat hij ons onlangs meenam in de weelde van een Maybach Landaulet trappen w...
Een M5 Touring zit nog niet in het leveringsgamma bij BMW, maar deze 5 Touring lijkt er aardig op...
We kwamen de BMW M5 van Headhunterz tegen op Autojunk, Headhunterz liet vervolgens weten dat h...
De enige taxi waarbij je van een vaste ritprijs verzekerd bent en er nooit gesjoemeld wordt me...
Na vorige week zijn de trouwe Top Gear kijkers natuurlijk strontverwend. Wat een prachtige trackd...
Kijk maar naar Petje Pitamientje op de achtergrond, hij zit er helemaal klaar voor! Kind of. ...
Concurrentie voor G-Power en AC Schnitzer in Genève: ook Hamann komt met een aanpakversie van de ...
Als ik je tien jaar geleden verteld zou hebben dat er ooit een BMW M met vierwielaandrijving en d...
Als vliegen op stront, zo populair is de nieuwe M5 (F10) onder het tunersgilde. De bekende Bimm...
The G-Power Bimmer has multiplied! De zwarte F10 M5 heeft er een wit broertje bij gekregen, en da...
Zou deze M5 soms zijn van iemand die voorheen Lexus reed? Persoonlijk ben ik niet zo'n fan van...
Dit is 'm mensen. Geen proefrit-machine of testlab voor autojournalisten maar een serieuze belast...
Als je 'BMW-tuning' zegt is de kans erg groot dat de eerste 2 namen die je te binnen schieten G-P...
Dat Tsjetsjenen niet de braafste jongetjes van de klas zijn, dat zagen we al in hun huwelijkstrad...
En uiteraard haal je dat soort capriolen uit op de Autobahn. Waar anders kan je op de openbare we...
Vossen Wheels heeft stiekem met zijn matties op het schoolplein een jointje gerookt. De BMW 5 ser...
Primeurtje, de eerste M5 (F10) op Nederlandse bodem met een gehavend aangezicht. En nog wat me...
En nee, niet door @wouterkarssen. Want hoewel onze presenteermeneer de nieuwe M5 momenteel wel on...
Het volk heeft gekozen! Na het succes van vorig jaar hebben we wederom een shortlist gemaakt ...
Men neme: 1 Beiers pk-pakhuis met 560 paarden, 680 Nm en achterwielaandrijving. Zet deze op een l...
Hoe verhoudt de nieuwe BMW M5 zich tot zijn directe concurrentie? Om die vraag te beantwoorden is...
We stappen weer even in bij de gouden BMW M5 E60 in Moskou. Misschien wel dankzij de tamelijk opv...
Ze zijn dus vaker al eerder in Nederland dan we dachten, die supercars en powersedans van tege...
Pfoe, zucht, lang, moe. Na een dag vol filerijden, keuzes en nanodeeltjes eindelijk tijd voor iet...
Naar de 250 in ongeveer 20 seconden en vervolgens door naar 315 kilometer per uur. Het kan in de ...
De hele wereld is in de ban van het getal elf. Wij presenteren jullie een pittig vraagstuk op dit...
Fanboys hebben er zonder twijfel eentje, maar ook de 'gewone' autoliefhebber heeft vaak een favor...
Momenteel is de SEMA aan de gang, en hier staat een overdaad aan Amerikaans spul, want: Amerikaan...
Je hoort wel eens vaker dat fabrikanten wat aan de voorzichtige kant blijven bij het opgeven van ...
Hoewel we ondertussen de nieuwe F10 M5 hebben, is de E60 M5 zeker geen auto om te vergeten. Zeker...
Twijfelde je nog of BMW daadwerkelijk met een handgeschakelde M5 zou komen? Stop maar met twijfel...
Sommige mensen zeggen dat zijn favoriete openingszin bij auto's: 'Hoi. Gummen?' is. Volgens m...
Wat maakt nu echt een snelle rondetijd op de Nurburgring? Als een BMW 330Ci met G-meter al boveno...
Zo duister hadden we de nieuwe BMW M5 nog niet gezien volgens mij. Tijdens de officiele introd...
Stel, je zit over enige tijd te genieten van een heerlijke V8-roffel in de nieuwe M5 (F10), tre...
Dus jij dacht dat je inmiddels alles wist over de nieuwe BMW M5? Think again! Momenteel mogen de ...
‘Jezus wat gaat die klep langzaam’ HAHA
Haha mooi filmpje weer!
Iedereen hier ook prettige feestdagen!
wat een filmpje ! whahaha
vet gedaaan
:D:D
leuk Filmpje
En wat een auto zeg dammm!
Hier ook iedereen prettige feestdagen en een goed en gezond 2008!
grappig filmpje
Hahaha wat mooi weer! Altijd lachen met jullie
Ga zo door in 2008 !!!
Het filmpje werd nog bijna romantisch op het einde.
Leuk filmpje
Haha! Geweldig filmpje weer
En wat een gave bak hey!
Hehe super filmpje
Typisch man-vrouwsituatie, ik ken dat voor ergens
correctie *van ergens
Haha niet eens xenon verlichting, mijn god wat een schande van bmw om dat niet eens standaard te leveren.
Verder, leuk geluid maar wat een gedrocht. Doe mij maar de E AMG van mercedes.
Een M5 heeft altijd standaard Xenonverlichting, misschien is dat in het filmpje niet duidelijk te zien.
haha. vrolijk kerstfeest allemaal, ik heb poedersuiker in me neus. zoals altijd weer geweldig!!!
he kijk 2008 views. toeval he!
Vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar vol met nieuwe auto’s om te testen.
vrolijke kerstdagen ! maar die radio 3fm doet ook een soort van music for life voor het water in arme landen
! omtermeest ?
!
en geef mij ook de E63 AMG estate maar
@FCT
Xenon lampen voor dim- en grootlicht is zoals eerder hardstikke standaard. Dus hou alsjeblieft op met onzin uitkramen en onterechte kritiek leveren op BMW.
Nee, een veel mooiere, praktischere auto als een m5 (touring) is er naar mijn mening niet. Leuk filmpje en haast hebben in met een BMW M5 touring zou ik niet erg vinden:)
Zoals altijd weer een PRACHGTIG FILMPJE
wat een vette bak zeg!!!
kriebelt eh!:P Geweldig! Voor jullie ook prettige feesten.
Mooi filmisch verhaaltje. Lekker kijkwerk. Top.
Jullie ook prettige feestdageen gewenst autojunk&autoblog redacteuren! en natuurlijk alle mensen die hier ook posten!
damm, wat een lekker mokkel zeg.. mag ook bij in de auto!! oja.. iedereen prettige dagen en gelukkig nieuwjaar
Leuk filmpie, en wat een machiene!
Die m5 is echt super! Leuk filmpje weer, en iedereen fijne feestdagen nog!:D
Beste mensen;), Prettige kerstdagen, en een fantisch 2008 toegewenst:-)! Autoblog/Autojunk, Succes in 2008! Even over de M5 Touring
.. wat een superwagen! Ben helemaal van alle M-tekens achterop BMW’s:D en nog mooi in beeld gebracht ook, het begint bijna een soap te worden
‘ben helemaal ( gek ) van’. Dat moest er even tussen
leuk filmpje weer eend
en die blik op aimee’s gezicht op het einde… wat lief ^^
eens* natuurlijk… eend staat op kerstmenu hiero
fijne feestdagen
aimee, poedersuiker in je neus; hoe doe je het
Haha mooi fimpje wat een geweld zo’n M5
Stond ie nou nog in zn achteruit bij het inladen? Bliepjes leken wel van de PDC en achteruitrijverichting nog aan..
Ontkoppelt de SMG automatisch bij stilstand?
Fijne dagen en een goed 2008!;)
Zo’n geluid, uit een stationwagen, super.
Was dat nou poedersuiker aan het einde of coke
Prettige kerstdagen!
Ik heb poedersuiker in me neus:p
Soms is het net een heel klein kindje;)
Ik zat trouwens laatst ook een bmw m5 Touring
Potver wat ziet Aimee er weer aantrekkelijk uit! Leuk filmpje ook trouwens, lekker geluidje uit de Touring.
Lekker hoor! en daarmee bedoel ik niet de oliebol, kerststol, Aimee maar de M5 mee:-P, ookal is dat ook allemaal niet verkeerd;-)
Die poedersuiker ook haha! Fijn dat jullie hierbij ook weer het geluid van in dit geval de V10 toch even tot zn recht laten komen, dat is bij zoveel tests/reportages enz. toch minder… Voor de rest een echt gezellig kerstfilmpje, gelukkig nieuw jaar allemaal alvast!
Autojunk-movies for National Television ! !
Aimeee…. lieve schat, wanneer neem je je werk nou serieus??? Niet zo veel lachen!!
Jullie een fijne jaarwisseling….
iedereen een goei 2008
wat een lief filmpje. gezellig hoor.
nja, zou fijn zijn shoppen met die bakkie, mooi geluid
voor de rest iedereen gelukkig eindejaar!!
Wanneer de Audi S6?
Er kopt eigenlijk helemaal niks van,
Je hoort Ruben praten tijdens het begin en hij is tegelijkertijd bij aimee en hij is ook nog de M5 touring aan het filmen, hoe bedoel je in scene gezet
Moet je voor de gein 2minuut 20 de hele tijd afspelen, klinkt echt heel maf!
@HUMMFREAK
Nee joh, Ruben heeft een tweelingbroer, dat je dat niet wist
Mooie locatie!
@RA999
)
Oh, oké (ik neem aan dat je er niks van meent
Te gek Voor Woorden!!!!!!!!!
En weer dat waardeloze overpoweren. Daar is toch niks knaps aan? Neem dan een goede cursus driften. De gedachtes achter de filmpjes zijn leuk, maar aan de uitvoering moet absoluut nog gewerkt worden.
(sorry voor de niet geheel opbouwende kritiek, maar ik had verwacht dat er toch wel meer mensen ideeen zouden hebben over het rijden in de filmpjes)
Is dit Zwolle?..
@Edog: DIT IS IN GOUDA HOOR ? snelweg niet dan denk ik
Klopt, op 3:23 zie je Sassenpoort en op 3:32 rijden ze op de A28 richting Zwolle
Zwolle!!! leuk fimpje, goed gedaan;)
weer leuk filmpje jongens! gaaf! hoe oud is die aimee eigenlijk:P? wat een parel
aimee : nee , a , Wouter beetje driften is niet erg toch