Hij gaf even lekker gas, geweldig Christian, bedankt!
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
Erg goed begin van de spotvakantie. Hier een lijstje met alle topspots: 3x ...
Hier geeft-ie ook nog ff lekker gas aan het einde, wat een heerlijk geluid!
Porsche Carrera GT, ik was stukje aan het fietsen en toen kwam ik m tegen, ...
Zomaar een doordeweekse dag in juli op de Ring in Duitsland. Ondermeer de G...
Deze wou ik altijd al eens spotten :DHij had ook een beetje schade maar dat...
niet 1 carrera gt....nee joh gewoon 2!!! die proberen te "driften" en volga...
Hier rijdt Jos verstappen in de carrera gt van Michel Perridon, hijzelf sta...
hij is al vaker gespot maarja ik dacht ik wil hem ook zien en spotten want ...
Na het zien van de 3-zit gele carrera kon ik jullie deze ook niet onthouden...
Porsche Carrera GT, en nog meer mooi spul bij mijn vriend thuis, was de eer...
Gisteren werd ik afgehaald met ons eigen bmw 1tje aan de luchthaven van Zav...
Een filmpje met foto's en video's van de Nesselandemeeting. Het scheelt mij...
Cristian Albers trekt hem vol open. De beeld kwaliteit is niet zo goed maar...
Deze Carrera GT ging de Ring op heb hem ook nog een aantal keren op spot pl...
Gemballa Mirage GT met flinke (!) schade!! Gefotografeert op een parkeerpla...
Mijn eerste tekening op autojunk. Ik heb geprobeerd een soort van getunende...
Vorig vond ik het mooier, maar dit jaar waren er ook geen verkeerde auto's ...
Reden we in Laren en zagen we na wat Bentleys iets veel mooiers, Christijan...
Je kent deze Porsche Carrera GT voornamelijk als het vervoer van steeds weer een ander paar memme...
De zaterdagafsluiter voor deze zaterdag: Sophia die voor een Porsche Carrera GT poseert en lie...
Je hebt garages vol met supercars en je hebt de garage van Peter Saywell. De garage van deze Enge...
Eén transportbedrijf, honderd miljoen miljard dikbolides die per vliegtuig (Boeing 747-400) na...
Is dat scheefparkeren boeiend? Allerminst, maar als er een spot van de meest recente Gemballa ...
Wij mannen zijn zulke voorspelbare, primitieve wezens...Duw ons een paar funbags onder onze snuff...
Om het stigma te doorbreken dat naar aanleiding van dit boobiefilmpje is ontstaan: nee, niet bi...
Wie het nog niet wist weet het nu: óók deze tuner is van Duitse komaf. Daarnaast had Edo Competit...
Twee Bugatti Veyron's, een Rolls Royce Phantom Drophead Coupé, een Ferrari Enzo, die gele 599 G...
Aan Porsche's geen gebrek tijdens de Droomrit 2011! Geen wonder natuurlijk want het zijn gewoon d...
Er werd al gespeculeerd over welke 600+ pk auto er nog in het rijtje van gisteren thuis hoort. ...
Zo kom je ze zelden tegen op de betere occasionsites. Even voor de duidelijkheid. De Porsc...
Gut, het is lekker zonnig weer vandaag. Ik neem de Pagani Zonda Monza maar eens mee denk ik. Of z...
Twee algemeen bekende feitjes over de Porsche Carrera GT. Allereerst is hij erg moeilijk te con...
De laatste Porsche Carrera GT-creatie van Gemballa is er weer een voor in het plakboek. Het gelui...
Autoblog Fopaanbieding van de Week. Deze is voor de posers, wannabees en andere onrendabelen di...
De Porsche Carrera GT die vorige maand op de A20 crashte, staat te koop. De flink beschadigde s...
U dacht dat Gemballa nu onderhand wel een keer klaar was met het veredelen van Porsche Carrera...
Het is algemeen bekend dat beroepsgrappenmaker Jerry Seinfeld nogal een Porsche-tic heeft, zeg ma...
Gisteren berichtten we over de Porsche Carrera GT die op de A20 in de vangrails was beland. Later...
De bestuurder van deze Porsche Carrera GT had vandaag geen goede dag... Bij een nog onbekende...
De Autoblog Occasion van de Week komt deze keer in een iets andere vorm. Even geen opvallende k...
Het is koud, en de straten zijn bezaaid met witte, dan wel grijsbruine sneeuw. Kortom: geen weer ...
De Porsche Carrera GT is al sinds 2006 uit productie (na 1.270 exemplaren), en wordt een steeds z...
Lukt het de 'oude' Carrera GT (met Walter Röhrl achter het stuur) om de gloednieuwe 911 GT2 RS (m...
Spotten blijft leuk, omdat het altijd een verrassing is wat je tegenkomt. Inmiddels ben ik er a...
Ook exclusieve en dure auto's kennen hun underdogs: de daklozen. Alweer een aantal maanden gelede...
Zelf een keertje proberen Mach 3 te halen op de Nürburgring is geen exclusieve aangelegenheid. He...
Het spotten van een Porsche Carrera GT is een prettige ervaring, maar nu blijkt het dat je er toc...
Komende week zal het in het Franse dorpje Le Mans maar om één ding draaien: Le 24 Heures Du Mans ...
De Duitse veredelaar Gemballa heeft haar deuren gesloten, en Uwe zit waarschijnlijk in een zelfge...
Naar hedendaagse standaarden is dit eigenlijk al niet eens meer één van de allerbeste supercars, ...
Het recept is heel simpel. Je koopt een paar oude beschadigde Porsches op en verzamelt de goede o...
Twee auto's die nou niet direct elkaars grootste concurrenten zijn. Maar welke van deze snelle ...
Supercar is een ruim begrip. Voor de ene is een AMG al een supercar, want hij is erg snel en zit ...
Is dit nou Deutsche gründlichkeit? Een hele zielige Chinees zag zijn geliefde Carrera GT in de...
Er was eens een Porsche Carrera GT die een paar jaar geleden door tuner Gemballa werd aangepakt e...
Blijkbaar was er ergens op de wereld nog een Carrera GT over die Gemballa nog niet te grazen had ...
De jongens bij Gemballa krijgen geen genoeg van de Carrera GT. Wij ook niet. Zolang Duits zui...
Topspot!
Niet normaal!!!! Superrrr spot, 5*. Als t kon 10
Had ie haast ?
SUPER 5*en ik vraag me alleen altijd waar komt dat kenteken nou van daan ? :$
Kenteken is Duits… Maar wel een speciale. Zal wel om een rede zijn. Lijkt wel een duitse Dealer-plaat.
WHooly shit!
daar stond ik vorige week ook:D
Heb samen met een redelijk grote groep autospotters een uur of 2 staan wachten tot-ie eindelijk wegging. En tóen-ie eindelijk wegging waren we nog maar met z’n 3en over. Maar volgens mij was ik de enige die het heeft kunnen filmen.
Het was echt onwijs druk rond deze auto in de P.C., echt een headturner, overal werden camera’s vandaan getoverd.
Niet normaal gek! Wanneer was dit dan joh?
Vanmiddag.
Prachtige spot! 5 STERRETJES:D
@200SX: Dit is geen Duitse kentekenplaat, en dus niet speciaal. Dit is een tijdelijke kentekenplaat, dat valt onder de ingevoerde auto’s.
ik kan er wel helemaal naast zitten, maar dit lijkt mij zo’n kenteken om de auto te importeren, een kenteken dat een paar dagen geldig is zodat je de tijd hebt om de auto vanuit het buitenland naar Nederland te halen en dan hier te laten registreren, maar ik kan er helemaal naast zitten
wow prachtig
Kenteken is tot de 14e van deze maand geldig, dan komt er een nieuwe kenteken, wss NL, dan komt ook voorop een kenteken. Ik zal deze auto snel weer zien
Shiiit. Kerel revven daar tussen dat rijke volk in de Pc. Geweldig
ik kwam hem laatst nog tegen in een andere auto
Kan niet beter!
alleen ik word niet gebeld…
Hebtie een andere uitlaat eronder ofzo?
waaaaaaaaaauw! Zo’n dik geluid!
@ FJC: Nope, standaard uitlaat.
ubervet! waar betaalt die kerel het van hij is toch werkloos?
Kenteken is een Duits exportkenteken. Deze Carrera is dus ingevoerd en wacht nu op de Nederlandse platen. Wel een heerlijk filmpje trouwens.
hij gooit die deur aardig hard diht he:P
Heerlijk!!! egt een lekker filmpje!!
Topspot!
Hier heb ik echt waardering voor, dat je zo lang staat te wachten tot een auto wegrijdt, maar ja, dat geluid dat doet het hem he!
Bedankt!
Haha dank je rebbels. Ik stond een aantal keer op het punt van vertrekken met de gedachte van “Ja maar, stel nou dat-ie bij vrienden op bezoek is en pas vanavond weggaat….nou OK, blijf nog heel ff dan” en dan stak ik een sigaretje op en dan keek ik wat er nog meer voorbij kwam. O.a. op die manier nog een S5 en een M5 gezien en er stond nog veel meer in de P.C. (M5 Touring, 2x CL63 AMG,…).
Op een gegeven moment stak ik een sigaretje op, draaide me weg van de auto (omdat de wind verkeerd stond en ik m’n aansteker niet aankreeg) en toen ik me omdraaide was C.A. er opeens met z’n vriendin. Heb toen m’n peuk laten vallen en ben snel begonnen met filmen, en daar is dit dus het resultaat van.
Ik heb ook nog een keer CA gefilmd tijdens het revven in de zwarte CGT van JdB, dat was tijdens Porsche Collectors Day, ik moest gewoon werken bij Porsche, (waar deze CGT ook vandaan komt) en in de pauze kon ik dit filmpje maken > http://www.youtube.com/watch?v=EvtYKq0UjXE
Volgens mij is CA getrouwd met Liselore, of heb ik het nu verkeerd
Wel erg vet! Schijnt dat Chris er vaker komt.
Hehe, ik zie mezelf! Ik belde een vriend van me dat ik een CGT had gespot, waarop hij vroeg of ik hem wilde bellen voor het geluid. Willem heeft trouwens ook nog een filmpje gemaakt:
http://www.youtube.com/watch?v=Qp6O2Q5Vya8
Oooooh, dus jij bent Appeltje!
(Ik had je trouwens een mailtje gestuurd over die DB9 wallpapers, had je die nog gekregen?)
En ik ben een fráctie van een seconde te zien in het filmpje van Willem. Ik sta ter hoogte van het zebrapad te filmen.
Ik vond het al zo jammer voor je dat je stond te bellen, nét op het moment dat hij wegreed. Heb je nog kunnen filmen of foto’s kunnen maken?
@ Appeltje
Rijdt onze Albers daar nu bijna een voetganger aan op dat filmpje van je?
kippenvel zeg
als hij wegrijdt van het stoplicht :O Waar heeft die gozer zijn GT2 gelaten??
GT2? Hij heeft nooit een GT2 gehad hoor, dat was een 997 Turbo
Heerlijk die GT, echt een van de mooiste geluiden die ik ken
wat zeg ik ? dé mooiste (H)
dit noem ik nou het wachten waard
v10 ftw!!!
heel vettte spott
Deze manier van filmen vind ik ook leuk om te zien. Schokkerig enzo.
deze heb ik ook eens gezien in amsterdam hij doet niet bepaald rustig aan
Wat een geluid!