inloggen
of
registreer Nog geen account? Geen probleem, je kan hier registreren.
Autojunk 1.0

Foto: Mazda doneert Tribute Hybrids

  • Mazda North American Operations (MNAO) doneerde 10 zuinige Tribute Hybrid Electric Vehicles aan de Orange County Fire Authority (OCFA) op een plechtigheid gehouden op 22 februari. Op het OCFA hoofdkwartier in Irvine, California.

    Deze voertuigen zijn hybride versies van Mazda’s compacte SUv en zijn de eerste van in totaal 30 Tribute Hybrids die zullen worden geleend aan brandweercorpsen in Southern-California. Ze zijn in de kleuren rood en wit gespoten zoals gebruikelijk is bij brandweerauto’s in die regio. Ze zullen de komende twee jaar voornamelijk gebruikt worden voor opleidende programma’s en voorlichten op diverse locale scholen.

    De Tribute Hybrid, die Mazda in al het showgeweld op de Tokyo Motor Show 2005 in een donker hoekje toonde, is voorzien van dezelfde hybride-techniek als zijn broeders – de Ford Escape en Mercury Mariner Hybrids. Hij heeft een 2,3 liter benzinemotor aan boord, goed voor 133 pk. Daarnaast is een elektromotor van 70 kW aanwezig. Tot een snelheid van 40 km/h kan de hybride-Tribute rijden op zijn elektromotor. Daarboven schakelt de elektronica automatisch de benzinemotor in. De elektrokrachtbron komt ook in actie wanneer de bestuurder veel vermogen van de vierpitter verlangt. De elektromotor zorgt dan voor extra trekkracht. Tijdens het afremmen op de motor zorgt een generator voor het opladen van het accupakket. Dit allen zorgt voor een 74% zuinigere auto in vergelijking met een normale Tribute!

    Door deze donatie kan Mazda de ontwikkelingen van hybride-modellen nog beter onderzoeken waardoor toekomstige hybrides nog beter gerealiseerd kunnen worden.


    6 Reacties:

    en die foto’s heb je natuurlijk zelf gemaakt..!
    kom op zeg, wat is dit? marketingmanneke van Mazda die even op een simpele manieer wat interesse hoopt te kweken? dat geloof je toch niet. en als je dan afbeeldingen upload zorg dan in iedergeval dat er wat op te zien is!!
    en als je dan zo heel graag foto’s van ‘t internet wil publiceren doe dat dan niet op postzegelformaat, en bij voorkeur (heel veel voorkeur) op een andere site.

    Dit is niet de bedoeling van Autojunk geweest!!
    kap daar met zn allen nou eens mee
    die eerdere post van je is ook al zo’n fantastische (kut)post ik excuses voor het taalgebruik maar de boodschap lijkt bij veel bezoekers maar niet te landen

    GEEN FOTO’S/AFBEELDINGEN VAN HET INTERNET UPLOADEN!!

    hoe moeilijk kan het zijn, ik begin me er aan te ergeren.
    en kom me niet aan met het flauwe gezeur over “dan klik je toch niet” dikke onzin, ik heb geen zin om over 2 maanden door een waslijst aan dit soort onzin posts heen te moeten scrollen voordat ik wat fatsoenlijks te zien krijg. en als deze ‘trend’ zich doorzet lijkt het daar wel op..
    en dat zou ik persoonlijk HEEL ERG JAMMER VINDEN

    GEEN RECLAME, GEEN INTERNET, FATSOENLIJK FORMAAT, VOLDOENDE KWALITEIT, INTERESSANTE HOEKEN/COMPOSITIES, EN LIEFST EEN INTERESSANTE AUTO. is dat nou zo moeilijk??

    @ redactie,

    ik pleit voor een soort checklist in de gebruiksvoorwaarden, waaraan uploads moeten voldoen, doen ze dat niet dan na een aantal waarschuwingen accounts (tijdelijk of permanent) blokkeren. ik hou van autojunk, maar de laatste tijd loopt het de spuigaten uit met de internettroep die geüpload wordt.

    Vriendelijke groet, een bezorgde poster

    en wat hebbe we aan deze post ??

    Weer reclame, autojunk gaat langzamerhand volzitten met junk.

    @bakkerst
    Fijn dat je de moeite neemt om dat allemaal te tikken, hoef ik alleen nog maar te zeggen dat ik me er bij aansluit. Top stukje hoor ! ;)

    @ sammetje
    zullen we maar een keer een petitie aanbieden aan de redactie..?

    reageer

    Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.

    Log in

    gerelateerd @autojunk

    Video: Ongelukjes tijdens 24h v/d Nürburgring
    Video: Ongelukjes tijdens..

    Vandaag waren de eerste trainingen voor de 24 uur van de Nürburgring en dat...

    829.065
    Video: Hybride vergelijking: Prius vs Insight
    Video: Hybride vergelijki..

    Hybrides zijn ongemeen populair in Nederland op dit moment. Het is tijd om ...

    140.159
    Video: Aimee stalkt BN
    Video: Aimee stalkt BN'er..

    Smart introduceert een nieuwe micro hybrid en geeft er een aantal weg aan a...

    2131.990
    Video: Zuinig: Prius vs 520d
    Video: Zuinig: Prius vs 5..

    Heel on-Autoblog: een zuinigheidstest.

    1624.752
    Video: Mercedes S 400 BlueHybrid
    Video: Mercedes S 400 Blu..

    Autoblog aan de premiumhybride!

    724.449
    Video: Paris for President!
    Video: Paris for Presiden..

    Geweldige parodie van Paris Hilton op al die foute US campaign ads!

    1223.407

    gerelateerd @autoblog

    "Mazda RX-9 krijgt hybridetechniek van Toyota" "Mazda RX-9 krijgt hybrid..

    Mazda, het merk dat de wankelmotor groot maakte, is al enige tijd bezig met het ontwikkelen va...

    16
    Mazda werkt aan hybride-wankel roadster Mazda werkt aan hybride-w..

    Hy-ha-wattes? Ze zijn bij Mazda al tijden aan het zoeken naar een manier de rotatie-motor hippie-...

    26
    Binnenkort Prius-techniek in je Mazda Binnenkort Prius-techniek..

    Het gerucht dat Mazda wel interesse had in de hybride-technologie van Toyota lijkt hiermee te zi...

    39
    Mazda wordt wakker, gaat investeren in hybride Mazda wordt wakker, gaat ..

    Tegenwoordig heeft zo'n beetje elk merk het gevreesde H-woord wel laten vallen. Zelfs merken als Fe...

    55
    Mazda Kabura en RX-8 nieuws Mazda Kabura en RX-8 nieu..

    Nog meer Mazda! Na de Sassou en de Senku komt Mazda volgende maand in Detroit met een nieuw concept...

    4
    Hybride-waterstof Mazda 5 in Tokyo Hybride-waterstof Mazda 5..

    Op de Tokyo Motor Show is Mazda natuurlijk groots vertegenwoordigd. We zagen al een fraai concept v...

    0