Een leuk dagje Porsche in Assen. GT3 RS, RUF 3400K, RUF RT12, Carrera GT...
porsche van me pa, heeft een ruf uitlaat weet niet of jullie het wat vinde...
Vond het wel grappig om de verschillen even te zien! Gespot op dezelfde da...
Deze CTR3 stond bij KLM Cargo AMS, plek is altijd goed voor wat exotische s...
een RUF 997 R Turbo. wat vinden jullie van de pics? btw toepasselijk nummer...
dit is bij van de gugten dat is een porsche zaak en die staat in mijn klein...
Tijdens de Porsche Francorchamps Days wordt deze 996 GT3 ingehaald door een...
Gespot te Tervuren, België, 31/05/2010Gepersonaliseerde nummerplaat RUF007P...
Wat een heerlijk geluid komt daaruit, srry van de wind.IK hoop dat jullie h...
Een aantal leuke wagens! RUF BTR III Turbo, 996 GT2, GT3 enz. Leuk weetje, ...
De "Yellowbird" was sneller dan de 959 en Ferrari F40, dit model ...
Hele lekkere porsche (btw ik denk dat bij de 1e x uploaden er wat mis is ge...
Nu Genève hand over hand dichterbij komt, is het de beurt aan de laatste fabrikanten en tuners om...
In 2007 maakte RUF ons heel gelukkig door de derde variant in hun legendarische CTR reeks te onth...
Op Schiphol, daar kom je pas auto's tegen! Bijvoorbeeld deze uiterst zeldzame RUF CTR3. Op weg na...
Dit is toch wel redelijk uniek, een RUF CTR3 op de openbare weg... Ok, het was in de omgeving...
Jawohl! De RUF CTR3 is eindelijk gespot op de openbare weg. Wat een lekker ding is het toch. H...
Eindelijk! Wat beelden van een rijdende RUF CTR3, ik geef toe heel spectaculair is het nog niet. ...
Nog even een korte update over de RUF CTR3 Prototype die gisteren onthuld is. Er zijn wat nieuwe ...
Was je altijd van mening dat de Porsche Cayman een slap aftreksel was van een 911? Think again! Van...
Wanneer een clubje petrolheads met serieuze wielen besluit een evenement te houden, zorgt dat ...
En dat gunt ons een mooie kijk op wat er zich onder al het plaatwerk bevindt. Het blijft een ...
Een Porsche 911 met een dikke V8 achterin, hoe bizar is dat! Porsche lepelt niks anders dan 6 cil...
RUF heeft wat gevonden op de nostalgisch ingestelde mens die toch een 'beetje toekomst' wil probe...
Gut, het is lekker zonnig weer vandaag. Ik neem de Pagani Zonda Monza maar eens mee denk ik. Of z...
In het jaar dat de 997 op de markt kwam (2004) bracht RUF vrijwel direct de RT12 uit. Nu deze g...
RUF heeft voor een klant in Bahrein een 911 omgetoverd tot een streetlegal cupracer. Je kunt me...
Je beledigt RUF wanneer je zegt dat het een tuner is. RUF noemt zichzelf een fabrikant van sporta...
Snelle auto's, wat heb je er nog aan op de overbevolkte plakken asfalt hier in Nederland? Echte ...
Maak niet de fout om de heren van Ruf uit te maken voor "tuner" want ze beschouwen zichzelf als s...
Van 0-100 in minimaal 3,4 seconden en een topsnelheid van 360 km/u! De Ruf RT12 gaat al een t...
Ok, na al dat elektrische geneuzel en die CTR3 wordt het nu weer tijd voor de echte RUF. Een RUF ...
Eerder vandaag het bericht dat ons kleine natte kikkerlandje een voorbeeld wil zijn voor de hele ...
Porsche tuner RUF heeft voor Geneve een nieuwe versie meegenomen van hun elektrische eRUF met de ...
Een paar weken terug konden we als één van de eersten melden dat het Duitse Ruf bezig was met het...
De Ruf RT12: een getuned Elfje, waarmee je het de gevestigde orde (lees: Enzo, SLR en Carrera GT) s...
Wanneer je je Porsche naar Ruf stuurt voor een steroïdenkuurtje kan je er donder op zeggen dat je...
Ruf weet wel raad met Porsches en dat is te merken. Op de motorshow in Essen staat de nieuwe Ruf ...
PK's heb je zelfs in een Porsche 911 (997) niet genoeg en dus creëerde RUF de R Kompressor. Dankz...
De RUF RT12 is de laatste Porsche 911 (de 997) die door Ruf is aangepakt. De tuner (oa bekend van d...
Afgelopen weekend werd de 24 uur van de Nürburgring verreden, en een kenmerk van een 24-uursrace ...
Op 6 juni wordt deze Porsche 911 Turbo uit 1979 geveild in Wenen, de eerste eigenaar was Microsof...
Ook al ligt Bulgarije flink wat oostelijker, op de snelweg is nog iets meer ruimte voor Wild West...
Ondertussen, in Duitsland. Stukjes snelweg bij onze Oosterburen waar geen snelheidslimiet g...
Tuning om van te houden, of helemaal niet. Een ruige Porsche om te gebruiken maar af en toe mag h...
Uitmelken? Nog lang niet. Porsche heeft net 4 versies van haar nieuwe 911 (991) rondrijden. Vierw...
Het zal je niet ontgaan zijn: Top Marques is bezig, en chef autoblogger is ter plaatse. Een logis...
Het is immers wel zo fijn als elke cilinder zijn eigen pijp heeft... Voor Gemballa begrippen i...
Als je dacht dat een Porsche 911 Speedster al een dikke kont had dan ken je blijkbaar de Delavill...
Holy Shit, Superdikk !!!
Vette spot!
prachtige auto! 5*
Wauw wat een superlelijk, maar superzeldzaam ding!
Niet meer pics van de achterkant?
mooie spot mar de auto (vooral de achterkant) is erg lelijk!
Is deze nou gebaseerd op de cayman of de 911?
vette kleur he
@hummfreak
volgens mij een 911 turbo
@HUMMFREAK, in elk geval NIET op een Cayman (hoewel de body daar wel op lijkt).
achterkant heeft veel weg van de McLaren F1 vind ik … gemixed met een cayman ofzo en een spoilertje van een Veyron. Speciaal
@ robbie
Je zegt hier toch écht zelf dat ie is gebaseerd op een Cayman
http://www.autoblog.nl/archive/2007/04/11/evolution-of-a-myth-ruf-ctr3
In iedergeval een prachtige wagen!
OH
MY
MOTHERFUCKING
GOD!
ZO DAN!
@vla
Wat is er dan met jouw moederneukende god?
@RA999
Maar hier zegt ie weer wat anders..
http://www.autoblog.nl/archive/2008/03/19/gespot-ruf-ctr3
G’damn wat een vette spot!
@ RA999
Hij bestaat niet!
@RA999, zoals Milan al terecht opmerkt heb ik mijn mening later herzien
In eerste instantie d8 ‘iedereen’ dat de CTR3 op een Cayman was gebaseerd, maar RUF hielp ons als snel uit die droom.
W-A-U-W!!!!!!!! echy een super lekkere wagen!!!!:D
‘Kwijlt veegt kwijl van toetsen bord’
zal vast een lekker geluid geweest zijn:D;)
@ Milan
Robbie is een vat vol tegenstellingen
@vla
Dat is dan weer goed voor de moeder I guess (bestaat die wel?)
Lijkt wel alsof ze een 997 turbo met een cayman hebben gekruisd man!
@ robbie
Bah, een Autoblog-canard
In ieder geval een up to date elfje. Verder weet ik niet wat ik van deze spaceshuttle moet denken, de specs zijn er zonder meer, maar het totaal plaatje is een beetje TE naar mijn mening.
als het goed is deelt deze CTR3 een aantal onderdelen en delen van de constructie met een boxter. Heel beperkt maar omdat het chassis op veel grotere krachten berekend moet zijn en wel een dak heeft.
De 9ff wagen is wel op een 911 gebaseerd.
ben het met HUMMERFREAK eens
voorkant 911 en achterkant cayman
Porno op 4 wielen!
Zie ik nu slecht of komt er op de 2de foto een AM aan van rechts?
@Ferraritje
Das een BMW 5-Series
Heey was je afgelopen weekend op de Ring? (20+21 sept)
Ik was er ook heb hem ook zien rijden maar was te laat voor foto. Ik heb ook nog heel wat spots van daar, ga ze ff verkleinen en dan zsm uploaden!
Echt één van de vetste wagens ooit.
damn wat een ÜBERSPOT potverdikkie zeg
ik vind het meer op een carrera GT lijken
gruwelijke car man!! rijd ook nog een leuke corvette achter!!:P
hey, kijk even op http://autosgespot.web-log.nl/autosgespot/
@ subaru555
Hey, stop ff met spammen…
Ben afgelopen week bij RUF geweest. Het schijnt dat ze deze auto’s in eerste instantie in hun nieuwe werkplaats in Dubai wilden gaan bouwen maar de lui die daar werken schijnen niet gewenste kwaliteit te kunnen leveren, dus nu worden alle RUF CTR3′s alsnog in Pfaffenhausen in elkaar gesleuteld. De auto in de foto’s is de eerste klantenauto, in de werkplaats stond nog 1 als kaal chassis en het prototype. Het is inderdaad een rare auto, voornamelijk de achterkant is niet echt mooi te vinden. Maar goed, als het lekker rijdt
best wel apart!
Ook mooi zijn de spiegels die bij Halfords in de aanbieding waren!