Stel je baas zegt je mag in een bedrijfswagen rijden dit zijn de SUV’s 1. Bmw 3.0d 2. Audi Q7 3.0tdi 3. Mercedes ML 320 Cdi 4. Range rover Tdv6 5.Volswagen touareg 3.0 Maak je top 5 en je antwoord waarom ?¿
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
Dit leuke rijtje stond vanmorgen klaar voor aflevering bij Auto Druten. Doe...
@0.18 sec:Nigel de Jong, voetballend bij Manchester City in Engeland rijdt ...
Porsche ML X5 Q7 enz.. de vraag is of de laatste 2 foto's een echte AMG is?
Goodwood Festival of Speed 2008, Published by eelco.com Last week me and m...
De Mercedes Limo.. tjaa ik heb geen flauw idee wat het precies is; zeg het ...
Dit zijn de auto's van de spelers van Aston Villa, de Rolls is ongetwijfeld...
gingen gewoon ff naar de stad toe had toevallig mijn camera bij waar een pa...
Start van de Bullrun van New York naar Las Vegas. Gefilmd door DodgeViper01...
Ik werk 2 dagen in de week als bijbaantje bij een Autowasstraat in Alphen a...
Yeah! Ik had geen zin om alle foto's los te uploaden, dus besloot ik om ee...
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Een compilatie van m'n spots in 2010. Ik heb niet elke spot erin kunne...
even een half uurtje in de pc hoofdstraat een tijdje trug er reed ook nog...
Ik zag vandaag bij het strand van Hoek van Holland een paar leuke auto's, h...
Afgelopen zaterdag was ik op het circuit van Assen voor de DutchSuperCarCha...
De getunede X5 (E53) ziet er echt monsterlijk uit! Ik heb wel nergens een A...
Wat je allemaal niet tegenkomt op de fiets! Een Volkswagen Golf GTI, een Au...
Dit is de eerste keer dat ik wat op Autojunk zet. Laatst ben ik een dagje ...
Mijn spots van de eerste 7 maanden van het jaar verwerkt in een video.
In volgorde: een Hummer H3, Mercedes ML55 AMG, Porsche Cayenne Turbo, Humme...
Tijdens het bekijken van een jacht (ook eigenaar van de BMW 760LI) even wat...
heel toevallig kom je ze tegen. Bij een Circuit of in het wild... :P De Q7 ...
Drie jaar geleden publiceerden we een lijstje over de wielen die F1-coureurs tot hun beschikking ...
Heb je (teveel) geld en weet je niet precies welke nieuwe auto je moet kopen? Wanhoop dan niet la...
De aanloop naar het WK is begonnen en de redactie couldn't care less. Voetbal is voor mensen die ...
Handig: een verzekeraar die, op basis van 15 jaar ervaring, een lijstje samenstelt van auto's die...
Een mooie auto is tot daar aan toe, maar het interieur is minstens zo belangrijk. Je slaat per sl...
Geen zin om te wachten tot 2015 voordat je een Bentley SUV kan kopen? Dan is deze gloednieuwe Tre...
De integratie van Porsche in de VW-groep begint steeds vastere vormen aan te nemen. Het gaat echt...
Al sinds het uitkomen van high-performance SUV's zijn er veel autoliefhebbers die zich afvragen w...
Er zit staat ons een ware tsunami aan compacte premium SUV's te wachten. BMW had met de X3 lange ti...
Op de terugweg van onze Q7 roadtrip zijn we even langs München gereden. De hoofdstad van Beieren ...
Vorige week slingerden we een discussie aan naar aanleiding van de Lamborghini Veneno: is dat de ...
In het zakenleven draait alles om risicospreiding, ook in de autowereld. Door op veel continenten...
Tests in het echte verkeer zijn belangrijk, maar alles begint bij de dikwijls afgesloten en zwaar...
De diefstalcijfers over 2012 zijn binnen, en daaruit blijkt dat Volkswagen nog steeds het meest...
Dat auto's, over het algemeen, alleen maar in waarde dalen nadat je ze hebt aangeschaft is geen g...
Met een jaarlijkse turnover van zo'n 14 miljoen auto's is de VS een markt waar iedere fabrikant g...
Vandaag, tijdens hun nerd party (Worldwide Developers Conference) in San Fransisco, maakte Apple ...
Volkswagen strijdt al een tijdje om Toyota voorbij te streven als grootste autobouwer ter wereld ...
NCAP heeft gedaan waar velen van dromen: de nieuwe BMW 1 Serie tegen de muur gezet. Volledig gesl...
De laatste Nederlandse verkoopcijfers van het uber-luxesegment zijn binnen. Alleen luxe sedan's, ...
Je had misschien als het vermoeden dat bijna iedereen in Europa een "Duits" product wil rijden en...
Nederland bouwt zelf nauwelijks auto’s, daargelaten dat enkele fabrieken modellen van buitenlands...
Daar kijken wij natuurlijk niet meer van op, dat wisten we immers al. Toch vond het (bekende?) Re...
China wordt voor autofabrikanten wereldwijd almaar belangrijker als afzetmarkt. Een logisch gevolg ...
Opgepast iedereen! De marketingmachine draait weer op volle toeren, zo hard dat hij dreigt te ont...
En daar komt het vermaledijde woord weer om de hoek kijken: premium. We kunnen er niets aan doen,...
Eens in de twee weken hebben 24 mannen het geluk om op de mooiste circuits ter wereld helemaal lo...
We schreven het al eerder: EV-bouwers moeten eerst gaan samenwerken voordat ze de concurrentie me...
Van alle merken die in de VS een beetje luxe vervoer proberen te verkopen is het BMW die -met een...
De SUV is een belangrijke rol gaan spelen op de weg. Veel merken bieden een dergelijke auto aan, ...
Wat is de ultieme asobak? En hoe kan je dat het beste testen? Je kan ermee door de PC Hooft gaan ...
Leuk natuurlijk: sportauto's, cabrio's (zomerauto's) en klassiekers. In het échte leven heb je er w...
Als dit Robbie's vrijdagmiddag Quiz zou zijn en onze quizmaster je zou vragen wat voor model dit ...
Voor de goede orde: dit zijn niet mijn woorden. Het is de uitkomst van een Duits onderzoek naar de ...
Elk jaar voorspelt het mannenblad dat bij elke autoblog bezoeker op het nachtkastje ligt welke au...
Het leek allemaal zo mooi tijdens de LA Motorshow van 2006. Toen presenteerden Audi, BMW, Mercedes ...
Omdat er twee dingen zijn waar niet over te twisten valt – smaak en cultuur – en omdat beide ten gr...
De X5: Vind ik zelf de mooiste en het sportiefst eruit zien.
Mijn eigen keuze zou een Mercede Ml 320 cdi zijn.
!
omdat ik het een klasse auto vind en toch ook wel de afwerking
De X5: vind ik ook de mooiste en sportiefst, maar ik ging tog voor een ML320
Allemaal, maar het liefst de range.
Een SUV kan nooit een bedrijfswagen zijn, tenzij je zelfstandig werkt. En ik kies de Range Rover, keer op keer op keer.
Range Rover.
Range rover sport supercharged
@vla
Als je een SUV op grijs kenteken zet is het een bedrijfswagen.
Mercedes ML, de origineelste en de mooiste !
X5 en ML te klein, RR Sport en Touareg 3.0 ook.
1. Jeep Grand Cherokee SRT8 € 89.600 – 425 pk – 569 Nm – 245 km/h – 0/100 5s
2. Audi Q7 4.2 FSI Quattro € 97.875 – 350 pk – 440 Nm – 244 km/h – 0/100 7,4s (En dit ding is gigantisch)
@ Panamera
De poster doelt op een wagen van de zaak, niet op een bedrijfswagen. Een bedrijfswagen is een wagen die door een bedrijf gebruikt wordt in het productieproces, een wagen van de zaak is een leasewagen op kosten van het bedrijf.
Ook kunnen de meeste van deze SUV’s niet op grijs kenteken gezet worden, omdat daarvoor minimaal een bepaalde (grote) inhoud aan bagageruimte moet zijn (Er moet een zogeheten fiscaal blok in passen). De meeste van deze SUV’s hebben echter wel een speciaal grijs-kentekenmodel waar dit inpast, maar deze wagens hebben vaak totaal geen achterbank, een lelijk verhoogd dak en geen zijruiten. Totaal onaantrekkelijk dus.
@ G_deGroot
Idd, en ook zijn ze te duur. Ik ken iemand die een Q7 op kosten van de zaak wou, maar hij kreeg ‘slechts’ een A6, welke goed nadenkende baas geeft zijn werknemers nu een 4.2 TDI V8 op zijn kosten?
Volswagen touareg 3.0
1- ML 320 CDI, gewoon een absolute klasse bak.
2- VW touareg, gewoon een mooie bak
3- Q7, sjah beetje lomp maar beter dan 4 en 5
4- BMW X5, Niet mijn ding, straalt de verkeerde dingen uit
5- Range Rover. Nooit van m’n leven een Range Rover… ding staat toch alleen maar in de garage. en anders: Ej Conjo patrick die auto is viesss. OF: Yo lady’s i’m the PIMP en dat is niet wat ik wil zijn
De enige echte SUV X5 NATUUUUURLIJK..!!
@ Vla
.
Het gaat hier over wensen in hypotetische situaties, daar mag alles
In een echte situatie zou een Lexus RX400h de beste keus zijn.
Mijn top 5 dan ook maar:
1. Audi Q7 – Straalt kasse uit, ook door zijn enorme grote.
2. Mercedes ML – Mooi, gewoon mooi!
3. Volkswagen Touareg – Wel één die er wat stoerder uitziet.
4. BMW X5 – Ook leuk, maar toch een 4e plaats.
5. Range Rover: Achja, zou niet mijn keuze zijn. Ze zijn niet vekeerd, maar toch.
@ Xenonverlichting
Afwerking???
Dat dashbourd al eens aangevoeld???
Plastiek tot en met…
Doe mij maar een X5 of een dikke Q7
Dat is pas afwerking!
Ik kies de Hummer H1/H2.
Br3cht mijn vader heeft een ML 320 cdi mijn oom een Q7 maar als je het nog niet weet je kunt ook een lederen dashboard krijgen en dan heb je geen plastic!!!:)
1. RangeRover Sport – Stijlvol uiterlijk
2. BMW X5 – Ook erg stijlvol, mits in goede kleur
3. Volkswagen Touareg – Na de facelift erg mooi geworden
4. Mercedes ML – Begin ik nu toch wel wat meer te waarderen
5. Audi Q7 – Blijft een lelijk geval
de range voor mij!
X5 dus!
Auto van de zaak toch ,, Meestal is dat ook een soort van visitekaartje tegen over de klant, als je een Mercedes kiest zit je meestal wel goed.Over het allegemeen hoort bij mercedes toch wel kwalitiet en exclusiviteit. Ik vind persoonlijk de Rangerover Sp en Bmw toch wel een beetje patserbak,, De Vw is ook trouwens ook een mooie keuze!
Maar waar schijnlijk zul je er ook veel kilometers in maken dus is jouw gevoel over de (rij eigenschappen, comfort, uitstraling) het belangerijkst..
Geef mij de Q7 maar!
Mijn top 5
1. De Bmw X5!
Kwaliteit, klasse, sportief en goed! Persoonlijk vind ik dat het interieur anders had mogen zijn als de standaard Bmw interieurs.
2. Audi Q7, Erg lekker, écht anders dan andere audi’s. Kwaliteit zit ook goed! Wel erg groot, alleen uiterlijk vind ik beetje té.
3. Mercedes ML, Erg mooi wagen, wel in de goede kleur, ook deze erg goede afwerking. Maar het is toch niet echt helemaal mijn smaak! Iets staat me niet aan
4. Range Rover: Rijdt redelijk goed, en ik vind hem verouderd er uit zien. Goede afwerking, kwaliteit is twijfel.
5. Volkswagen Touraeg: Tjah, hier zou ik gewoon niet eens over twijfelen. De bovenstaande zijn allemaal Premium merken, en dat zal niet voor niks zo zijn. Uiterlijk vind ik ook saai.
Dat is mijn keuze!
Oh, sorry voor de spellingsfouten, klikte wat te vroeg
Btw, de volgorde waarin de foto’s zijn upgeload.
Top 5
1. geen suv
2. geen suv
3. geen suv
4. geen suv
5. geen suv
Ik haat die ganumaarevenaandekantwantikhebeengrotereautojaikmoetelkedagtankenneeikhoefnietstecompenserenikzithogerdusikbenbeterenmijnvrouwheeftechtnietdebroekaanthuis wannabe hummers.
Totaal overbodig hier in NL!
Mvg,
Remon
@Rebbels,
.
Wanneer je niks aardigs te zeggen hebt, kun je beter zwijgen
@ rebbels
Goddamn’ right! Rebbels for president!
De JMC Landwind!
Nee, ff serieus..
Heel veel SUV’s kunnen op grijs kenteken met achterbank en leren bekleding worden geleverd, van dit rijtje alleen de Range Rover niet (voor zover ik weet).
Mijn keuze: een zwarte X5 met die volle velgen als hier:
http://static.autoblog.nl/images/wp2007/reviews/bmw-x5-4.8i/groot/bmw_x5-4.8i_1.jpg
Maar, als top 5.. met eigen bijdragen, als dat mag..:
1. X5 3.0d – gewoon sportiviteit en afwerking, stoere uitstraling.
2. Volvo XC60 D5 – splinternieuw, altijd leuk om in te rijden cq. in gezien te worden, veilig en dus voordelig om zakelijk te rijden, mooier dan een XC90 en mooier dan een X3 of GLK (vind ik), sexy interieur.
3. Audi Q5 – beetje wanhoopskeus, bij gebrek aan beter bij deze prijzen (60-80.000 euro), waarbij ik absoluut geen ML-klasse zou willen rijden, en een GLK een beetje gay is als je dan toch zo graag een SUV wilt.
4. Cayenne S – na de facelift wel vrij indrukwekkend, het liefst in zwart of donkerblauw. Wel 20k duurder dan de concurrentie, vandaar de lage notering.
5. Jeep Commander 3.0d – die uitstraling.. damnn. Ik vind dit echt één van de stoerste huidige auto’s, bij mij dwing je daarmee meer respect af dan in een (toch een stuk minder) stoere Range Rover. Maarja, Amerikaans bouwkwaliteit..? Hij sluit mijn top 5 af.
1 BMW X5/Range Rover Sport
2 Audi Q7
3 Volkswagen Touareg
4 Mercedes ML
@xenonverlichting:
Het dashbourd kan idd in leer worden uitgerust…
Maar de knopjes op het instrumenten paneel zijn zelf (vind ik.) niet van de hoogste kwaliteit…
Ach ieder zijn mening hé
@G_deGroot
als het over SUV’s gaat is dit voor mijn doen nog aardig.
Mvg,
Remon
De ML, is gewoon de mooiste en komt toch het beste over bij klanten etc.
Q7:D staat hier namelijk al op de oprit:P
Range Rover – Reden? Brits, punt.
Q7 – Foeilelijk, maar wel kwaliteit en ik moet toch kiezen.
X5 – Ziet er niet gek uit, wel een fout imago.
Touareg – Blijft een VOLKSwagen.
ML – De ware volkswagen. Die ster is toch wel synoniem voor de ideale voiture voor een taxichauffeur met losse handen.