Foto: ferrari 250gto !!! maar is ie echt???

Gepost op 10-05-2009 om 10:48 door the_real_stig | 3440 views | 11 Reacties »
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [1]
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [2]
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [3]
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [4]
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [5]

ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [6]
ferrari 250gto !!! maar is ie echt??? [7]


heb deze gezien toen ik klaar was met het werk bij de kartbaan van francorchamps. er was toen ook een historic race bezig met oude group c’s enzv. toen ik aan het wachten was op mijn lift zag ik een truck heel traag aankomen met deze ferrari 250 gto achteraan. ik vermoed, omdat het bij een historic rally was en omdat hij zo traag reed, dat dit een echt exemplaar is. wat denken jullie?

Tags: 250, ferrari, gto, trailer
Lokatie: stavelot, francorchamps
Land: België
Stuur door Stuur door  Vorige Gouden M5 in druk Russisch verkeer  Volgende Spyker C8 Spyder 
 

Relevante items op autojunk:

Ferrari 250 GTO (1963) te koopFoto: Galleria Ferrari 3Foto: Ferrari jubileum in New York Foto: Antwerp Classic Saloon 2006 (deel 4)Foto: Ferrari's

Relevante headlines op autoblog:

De Kroymans Ferrari collectie is verkocht
Grijp je kans! Ferrari 250 GTO te koop
Kroymans laat sportauto's verdwijnen en haalt motor uit 250 GTO (ziek)
Ferrari GTO manchetknopen vervaardigd uit echte GTO
250 GTO: Schoonheid en een edele afkomst
Video: Klassieke Ferrari GTO gestolen tijdens wasbeurt

11 Reacties:

  1. ik denk niet dat hij echt is, want net boven de neus mist hij de 3 air intakes, en aan de zijkant heeft de originele 250 3 air-intakes en deze 2.
    maar alsnog vind ik dit wel een gave wagen!! mooie spot *5


  2. ik heb 250gto’s gezien met zowel 2 als 3 air intakes aan de kant en ook de 3 airintakes kunnen gesloten zijn: zie hier: http://images.forum-auto.com/mesimages/416939/800px-1962_Ferrari_250_GTO_34_2.jpg
    http://www.seriouswheels.com/pics-def/Ferrari-250-GTO-side-lr.jpg


  3. Jah dit is idd een echte.. Ik vind die voorkant alleen wat,, saai zonder die air intakes.. Ik vind die van dhr Kroymans nog steeds de mooiste die er is!.. maarja, dat mag ook wel voor dat prijskaartje ;)


  4. @stofmeister en DMan

    de intakes zijn gesloten met die verwijderbare blokken alleen zijn de foto’s niet scherp genoeg om da te kunnen zien.


  5. Whoo, dat is een kostbaar vrachtje :D


  6. De 250 GTO heeft toch 4 uitlaten?


  7. en hoeveel staan erop bmwmpower?
    4!


  8. ik betwijfel het eigelijk, de neus lijkt te kort en te hoog en die grote lampen zitten normaal ook niet op een GTO


  9. Een fake 250 GTO volgens deze website: http://forums.hybridz.org/showthread.php?t=115734&page=7
    Een “Z based replica” van een lid van de ‘Italian replica Club’ uit de UK.


  10. Deze is zeker wel nep, want een echte heeft altijd 3 achterlichtjes onder elkaar.. verder kloppen de vormen echt niet want de achterkant is echt véél te ver uitgezakt!


  11. ik wist wel ergens dat je niet zo maar eentje tegen komt maar ik kon hopen. bedankt voor de reactie’s ;)


Geef een reactie:

Je moet inloggen om een reactie te plaatsen!