Ging samen met Ferraghini even een M5 Touring testen :+ Het eerste gedeelte rijdt hij, en in het 2e gedeelte GP2 coureur Yelmer Buurman. In het filmpje komt het misschien niet helemaal goed over hoe hard we door de bochten gingen, maar dat hoor je wel aan de piepende bandjes hier en daar
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
ik ben een grote mercedesfan maar als je zegt dat dit niet vet is dan .. :p...
In Leiden! Hoorde wat komen. Oohw een BMW 5serie touring. WAT!een Roostertj...
Samen met de Quattroporte op de foto, die eerder ook al hier geposted is ;)...
Dikke bakken die M5 Touring's! Ik ben zeer blij over foto 10, jullie mening...
Mijn 1e BMW M5 Touring, maar weer zo'n lekker wolf in schaap kleertjes 8) ...
Eerste spot met mijn Sony A200 dSLR tips en tricks zijn altijd welkom want ...
Dodge SRT10 pickup, BMW M5 Touring, en nog een bonusfoto van mijn Alfa 147....
een keer is wat anders dan de sedan :P zijn wel mobiel foto's dus verwacht ...
Koninklijke Alfa 8c BMW M5 Touring BMW Z4 M BMW M3 CSL Porsche Cayenne Turb...
Dit is mn photoshop render van hoe een M5 touring ongeveer zal gaan worden....
Kies maar.Ik zei nog tegen mezelf van ik ga zeker een M5 zien, en ja hoor, ...
ik weet dat het een nepperd is maar toch vind ik m het uploaden wel waard! ...
M5 Sedan met Eisenmann uitlaat-systeempje en een black-on-black M5 Touring ...
Nieuwe camera, dus maar even een oude bekende opnieuw geupload, ben nog bee...
Recht voor ons hotel stond deze M5 Touring op de laatste avond. Wel in het ...
Gewoon een beetje chillen met je 507 pk sterke Beierse powerhouse boven een afgrond(je) van 6 met...
We hadden dit weekend reeds een royaal gummende M5 (een oude E34) die a) niet meer helemaal stand...
De hele wereld is in de ban van het getal elf. Wij presenteren jullie een pittig vraagstuk op dit...
Zeldzaam zijn de mensen die een BMW M5 Touring willen en kunnen kopen. Toch gek, de sedan verkoop...
BMW heeft slechts 891 exemplaren van de e34 M5 Touring geproduceerd, en nu staat er zo'n fabrie...
Ken je dat gevoel, wanneer je in een gezinssloep de parking van een Zweedse meubelentoko afrijd...
Wil je in een bijzondere, snelle, luxe, en praktische auto rijden, maar vind je de S5 van de buur...
Begin je dag met een dragrace. Ochtend vitaminen voor de autoliefhebber. Vandaag op het menu: een...
Wat zou het een mooi gebaar zijn van BMW, gewoon weer een M-versie van de 5-Serie Touring de weg ...
What's up doc? Waar de politie al weinig moeite had om de aanrijtijden te halen, gaan de doktoren...
Ze zijn schaars, maar ze zijn er wel. Heeft BMW dan toch de plank mis geslagen door de auto nooit...
Verrek, weer een M5? Laten het er maar op houden dat je maar één keer 25 wordt. Zo ook de BMW M5,...
Niet origineel, maar wel een mooie combo van mat en oranje toch? OK, het is natuurlijk niet e...
Autoliefhebbende gezinsmensen kunnen hun zoektocht nu stoppen. Met de M5 Touring sla je op het ci...
Ah jawohl, favo BMW tunert AC-Schnitzer heeft een upgrade voor de M5 Touring klaarliggen. Om eea ...
Natuurlijk had BMW niet alleen maar de M3 Concept meegenomen naar Genève. De nieuwe M5 Touring ...
Na de eerste officiele foto's hebben we nu ook bewegende beelden van de nieuwe BMW M5 Touring. ...
Ja hoor, komt u maar. We hebben het er al jaren over, maar nu is het officieel: de BMW M5 Touring...
We hebben wat BMW M-spyshots voor je. Het gaat om de komende M3 (E90) en de M5 touring. Vooral di...
Het zal hoogstwaarschijnlijk nog een jaartje duren voordat de BMW M5 Touring officieel zal worden g...
Hoewel BMW de komst van een M5 Touring nog steeds niet heeft bevestigd, zijn er toch diverse berich...
Ook al ligt Bulgarije flink wat oostelijker, op de snelweg is nog iets meer ruimte voor Wild West...
In 1972 werd BMW Motorsport GmbH opgericht, de voorloper van wat nu BMW M GmbH heet. Een merk dat...
Om te vieren dat G-Power maar liefst 100 G-Power Hurricane's heeft gebouwd hebben ze een nog krac...
Niet tevreden met de prestaties danwel looks van je BMW 550i of 535d? KS heeft een kitje waarm...
Strak, sportief, dynamisch, fantastisch natuurlijk. De BMW 3 Serie touring is ook als 20% bijtell...
Eerder deze week zagen we de teaservideo's al voorbij komen voor de Britse M3 en M5 M Performance...
Place your bets! De vliegveldridders van GTBoard zijn onlangs weer eens bezig geweest op hun ...
Verkoopt de nieuwe BMW M5 zo slecht dat er nu al een "special edition" nodig is? Het lijkt er wel...
Het nieuwerwetse V8-blok tegen de hoogtoerige V10 die inmiddels met pensioen is gestuurd. Wie i...
Bijna geheel ontdaan van zijn psychedelische wrap zien we hier de 3 Serie Touring die zich uite...
Stijlloos of stijlvol? Een voorkeur voor de meer donkere kant van het kleurenspectrum lijkt in ie...
BMW doet het, Porsche ook. Het motorgeluid in de kabine versterken voor een betere rijervaring. Z...
Gelukkig waren er geen doden te betreuren. Even een reality check op de vroege vrijdagochtend...
Hij is er al een maandje, maar wij hadden hem even gemist: Manharts kijk op de BMW M5 (F10). Want...
Een M5 Touring zit nog niet in het leveringsgamma bij BMW, maar deze 5 Touring lijkt er aardig op...
We kwamen de BMW M5 van Headhunterz tegen op Autojunk, Headhunterz liet vervolgens weten dat h...
Mooi filmpje
, ik heb vooral genoten van het geluid van de auto ^^. deze zomer ook maar een keertje erin rijden of in een M3 !:D
super vet filmpje
heel mooie kwaliteit en enorm mooi geluid en zalige manier van rijden :p beetje gevaarlijk soms, maar egt perfect !
dit is echt t uberste filmpje wat ik hier ooit geizen heb
mn pa heeft nu een m3 besteld
hopen hem in juni te ontvange,
heb al meegereden in een m3, super vet geluid !
heel mooi filmpje, lekker geluid ook!
Misschien een domme vraag, maar wie is Ferraghini!?
Ik lees er wel wat over hier op AJ, maar echt een idee heb ik niet.
Iemand?
Waar stonden de flitser nou?
MEESTERLYK!
dus je ging er ff een testrit mee mken? beter dat er niemand van de dealer meeging.
@ BmwMPower
Dat is ook een spotter: http://www.autojunk.nl/feeds/generate/html/all/all/all/all/all/all/all/all/Ferraghini
drag race word gehouden op 06:10
Thanks voor de reacties allemaal

@ BmwMPower, hij post hier af en toe ook wat, laatst nog die mat oranje RS4
@ 599fiorano, waar zie jij een dragrace?
Lekker filmpje, maar dat wist je al.
wel mooie drift op het einde (die bijna helemaal goed was) goed filmpje lijkt me wel stoer om erin te zitten
Uber bruut filmpje!!!!
Dikke 5* waard!!
vet!
In het begin is bij Ekris in Veenendaal volgens mij… En die weg waar ‘waar staan ze nou’ stonden te flitsen is richting A30, daar staan ze inderdaad mega vaak!
Echt een heel mooi filmpje.
Ton, bij Ekris idd.
@599fiorano: Lol.. helaas ging hij rechtdoor.
@BmwMPower: Is helemaal geen domme vraag, want ik post/upload hier bijna nooit dus..
10 op 10 voor dit filmpje: de brute kracht, de beleving en vooral het donderlawaai komt eindelijk eens goed over op tape! Nu weet ik zeker dat moest ik me een M5 aanschaffen, ik ‘m binnen de week tegen de vangrail of een huis knal. Ik ben er echt van overtijgd dat dit een moeilijk te temmen beest is en dat je met je verstand moet rijden of het heel gauw misgaat.
Ik moet eerlijk zeggen dat je ook heel goed rustig kunt rijden met deze M5. In het begin hadden we hem op comfort staan en hij schakelde al heel vroeg, ook al trap je hem helemaal in(!)
Na het stukje “waar stonden ze ook alweer te flitsen” hebben we het M-knopje ingedrukt en dat ding veranderde in een beest! 107pk erbij en het geluid wordt nog net wat feller.
Echt lekker filmpje!!
Heb in verschillende M5′jes mogen rijden maar nog ben ik jaloers op je, die gast kan sturen zeg, knap hoor, lekker gefilmt ook. Dit is eigelijk gewoon een klasse apart. Ik bedoel je kunt het wel vergelijken met concurrenten, wie er harder gaat enzo, maar dit ding heeft zoveel emotie. Dat geluid alleen al, zo lekker!
Wow, veel reacties! Bedankt in ieder geval
who the fuck is ferraghini?
Lees de reacties.
@punk, waar slaat het op om dat zo te zeggen? als hij hier nieuw zou zijn kun je het op een normale manier zeggen volgens mij, als hij hier allang zit, is het jouw probleem dat je hem niet kent.. en hoef je dus nog niet zo te reageren. En als je even je hersens gebruikt en terug leest, snap je al de hoe en de wat.. want deze vraag werd al eerder gesteld (op een normále manier)
OT: ik zeg het eigenlijk altijd, ik hou helemaal niet van BMW, ik heb er echt niks mee.. maar oke, dit is gaaaaf!! Leuk gedaan, en die gast kan echt goed rijden!
Zalig filmpje!!!
Heerlijk filmpje Jorrik! En dat stukje vanaf 4:40, op kruispunt (bij A30?!), heerlijk hoe die auto door de bochten gaat en dan hoppa lekker volgas tussen al die auto’s door, geweldig!
Hé Jorrik, geweldig filmpje man!
Ben ook wel beetje jaloers op Ferraghini eigenlijk
Chill,
Ik had ook langs Ekris willen gaan vrijdag, vriend van mij werkt daar en zei dat er vrijdag en zaterdag verschillende M modellen stonden om mee te rijden.
Helaasch verhinderd, maar nu toch een beetje genoten.
Bedankt voor de andere reacties nog
@ Kees, ja ik ook wel, had ik mijn rijbewijs nou maar :+
@ art, jammer, volgende keer beter, is zeker de moeite waard
Oei, wat lekker! Stond die trouwens op de 400pk of op de 507? Die kerel kan trouwens ook wel lekker rijden. Echt even genoten
@Edman: Na het stukje “Waar stonden ze ook alweer te flitsen” (in het begin dus) hebben we het M-knopje ingedrukt.
Uh, wat probeer je precies te zeggen Ferraghini? :+
Mooi filmpje, maar hard rijden in de bebouwde kom is nogal zinloos
Ja er ging iets mis Jorrik.
@Turbo: Klopt, maar als je zo weinig tijd hebt dan wil je hem gewoon ff intrappen.