inloggen
of
registreer Nog geen account? Geen probleem, je kan hier registreren.
Autojunk 1.0

Video: Motionpower technologie

Video: Motionpower technologie

Gepost op 11-07-2009 om 14:35 door autoblogger | 356 views | 4 reacties
Video: Camiel Eurlings en elektrisch rijden Video: BMW Video: KillaCycle demo en crash! Video: Paris for President! Video: Zieke drift skills van een 4-jarige
  • Een “regenerative power system” zorgt dat energie wordt opgewekt door rijdende auto’s. Autorijden wordt weer sociaal acceptabel?


    4 Reacties:

    Ok, correct me if I’m wrong, maar zorgt de weerstand van die ‘kleppen’ niet dat het brandstof verbruik van de auto die er overheen rijd omhoog gaat?
    Nix renewable dus, maar een inefficiƫnte manier van energie verplaatsen.

    @ Bender: Inderdaad, de energie die wordt opgewekt door dat systeem is gelijk of zelfs lager aan de hoeveelheid energie die de auto afgeeft.

    Het enige voordeel dat ik hier in zou zien, is dat er geen elektriciteitskabels nodig zijn vanaf een energiebron op grote afstand, omdat de energie ter plekke wordt opgewekt.

    Wat een eikels, die Amerikanen.
    Een beetje energie aftappen van de toch al zoveel drinkende
    Amerikaanse waggels.

    niet echt, als je dit nu eens zet op de strook naar een afrit ofso, dan is iedereen toch al aan het uitbollen om de afrit te nemen dus verbruik je minder en geef je nog eens energie aan bv de straatlampen die erlangs liggen… maar het hele concept gaat denkek toch niet echt opbrengen … :)

    reageer

    Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.

    Log in

    gerelateerd @autojunk

    Video: Zieke drift skills van een 4-jarige
    Video: Zieke drift skills..

    Hij heeft het allemaal: de auto, de chick, het parcours en de skills...

    818.597
    Video: Fisker Karma review
    Video: Fisker Karma revie..

    We konden eindelijk in de nieuwe Fisker Karma rijden! Een dikke A6, E-klass...

    318.517
    Video: Opel Ampera pre-production review
    Video: Opel Ampera pre-pr..

    Een elektrische auto met 150 pk aan vermogen, een trekkracht van 370 Newton...

    617.291
    Video: Electric Drag Race: Tesla vs Tango
    Video: Electric Drag Race..

    Elektrische auto's kunnen snel optrekken, maar wat is het verschil tussen d...

    1412.812

    gerelateerd @autoblog

    Top 7 spannendste elektrische conceptcars van 2011? Top 7 spannendste elektri..

    Lekker elektrisch, elektrisch lekker? Kan dat? Jazeker, met elektrische auto's heb je zelfs meer ...

    20
    Intro Fisker Karma vertraagd door emissieproblemen Intro Fisker Karma vertra..

    Inderdaad, dat lees je goed. De elektrische/hybride Fisker Karma is niet schoon genoeg. Daarom ku...

    76
    Waar worden in Europa de meeste EV Waar worden in Europa de ..

    Elektrische auto's: iedereen heeft er de mond vol van, en op de grote autobeurzen zijn ze (al dan...

    17
    Waar komt de elektrische auto eigenlijk vandaan? Waar komt de elektrische ..

    We moeten er aan geloven. De elektrische auto is onderdeel van het Nederlands wagenpark dus kunne...

    38