Geen sneeuwschuiver, maar een fileschuiver. Weer eens wat anders.
Vrachtwagen ramt voetgangersbrug. Je zult er maar net lopen. Eén voetganger...
Is me wijsgemaakt.. Er zal vast wel ergens een steilere zijn maar dit was V...
het is al een oudje maar ik vind hem nog altijd erg indrukwekkend. Dit soor...
Flitsers hebben altijd zin, zelfs op 1e paasdag. Deze was vorig jaar (2006)...
National Geographic laat ons zien wat de Autobahn zo leuk maakt, wat er ach...
Monsterstruk dondert om en komt niet zo lekker op z'n bestuurder terech...
In het kader van de geslaagde wereldrecordpoging van Sp€€ om nog meer boete...
Vorig jaar probeerde hij het ook en brak hij 3 nek- en 2 rugwervels. Maar d...
Snowboarden in Nederlandse straten. Zet Nederland maar op het lijstje Europ...
Die gast kan geen kant op en ramt alles wat ie tegenkomt! Grand Theft Auto ...
Forenzen opgelet. Op de A2 tussen Abcoude en Vinkeveen heeft vanochtend een groot ongeluk plaatsg...
Vrachtwagenchauffeurs, ze vallen regelmatig in slaap maar zelden is het zo goed vastgelegd. Hoe d...
De Inspectie SZW (Sociale Zorg en Werkgelegenheid) doet onderzoek naar agressief gedrag tegen vra...
Vrachtwagens, met de huidige inrichting van logistiek en distributie zitten we er aanvast maar ni...
Het nadeel van een lange levensduur van een product is dat alles er omheen vaker wordt vervangen,...
Dat mag dus niet. Je vrachtwagen parkeren bij een tankstation en vervolgens de skeelers onderb...
Het ging een beetje fout op de A5 in Duitsland eerder deze week. Een aanrijding met twee vrachtwa...
Een reisje met het openbaar vervoer duurt gemiddeld korter dan we vaak denken. [insert grap ove...
Niet raar opkijken als de vrachtwagencombinatie die voor je rijdt tussen 11:00 en 12:00 uur ev...
Als het aan wethouder Eric Wiebes (VVD) ligt, zijn geparkeerde touringcars binnenkort verleden ti...
En dan praten we niet over een klein spanwandje, maar een stuk gewapend beton van meters lang en ...
De VVD heeft zware commotie veroorzaakt door te opperen dat er op de snelweg een inhaalverbod voo...
Keer op keer een moeilijke beslissing: tussen het hopeloos zenuwachtige gepeupel links aansluiten...
In ieder geval meer dan in een RS6. De pliesies en andere autoriteiten zijn maar goed bezig d...
Deze hadden jullie nog te goed uit de serie Deadliest Journeys: een barre tocht door Siberië. ...
Het fenomeen multitasken-achter-het-stuur wordt groter en groter. Na de paalaaier, de TwitPics...
In navolging van Pakistans gevaarlijkste bergpas: nog meer filmpjes van bizar slechte wegen wa...
Aan het eind van de winter zeuren we weleens over de staat van 's Hollands wegennet. Overal gat...
De gemeente Velsen gaat bestelbusjes weren uit woonwijken. De reden? Ze zijn lelijk. Men heeft er...
Wist je al dat Chinese wegen een onstilbare trek hebben in vrachtwagens? Afgelopen week was het w...
Een vrachtwagen komt met 90 km/u een auto tegen die de oprit verkeerd om neemt. Raden wie er wint...
Wij Nederlanders staan bekend als een makkelijk volkje. We ouwehoeren met iedereen, gebruiken dru...
In een land waar men het niet zo nauw neemt met de verkeersregels kun je rare situaties verwachte...
In Nederland, België, Luxemburg, Denemarken en Zweden moeten vrachtwagens zwaarder dan 12 ton besch...
Er is schijnbaar in het zuiden des lands wat meer sneeuw gevallen dan hier rond Apeldoorn, want R...
Ja, dat is toch wel effe zuur. Tankstations langs de snelweg worden wel bevoorraad, maar langs de r...
Gisteren was het wederom een rommeltje op de weg. Dat werd voor een groot deel veroorzaakt door v...
De gemiddelde vrachtwagenchauffeur is een ware professional die iedere dag weer een topprestatie ...
Komt er ook net nog van de andere kant een bus aan
Wel knap dat het ‘m lukt.
Die vrachtwagenchauffeur verdient een applausje. (Y)
Bizar…
waarom rijdt daar een vrachtwagen met oplegger?! knap natuurlijk, maar vaak ligt er ook wel ergens een tunnel… ik doe het hem niet na
Inderdaad iedereen handen op elkaar. Het zal wel niet zijn eerste keer zijn.
Kijk, dat is knap.
Je zou er dagelijks moeten rijden met je truck…dan wordt je toch ook helemaal gek!
@autoblogger idd bizar gewoon je neemt de woorden uit me vingers
heel heel heel erg knap!
Het is een beetje puzzelen, maar zo ontzettend moeilijk lijkt mij dat toch niet?
Waarschijnlijk ook met een hand in zijn broek.
@BmwMPower: LOL
knap
Knap staaltje werk, lijkt mij ook niet leuk als je dit elke dag zou moeten doen.
Zeker goed gefixed. Ervaren chauffeurtie
De eerste keer denk wel iritant zeker als je de route niet kent. Want als je ergens niet door een bocht kan dan sta je echt vast. Maar zeker een knap staaltje werk, en als je weet dat het kan wordt het natuurlijk een uitdaging!
Nou super spannend vond ik het nou ook weer niet … Het is gewoon een kwestie van goed kunnen sturen en zo.
Wel volgens de regeltjes, stijgend verkeer eerst
wow dan kan je aardig sturen.
niet zo indrukwekkend al op ab staat
Je kunt het of je kunt het niet :p
Wow wat knap
Niemand die zich afvraagt of die vrachtwagen daar weleens MAG komen?Lijkt mij verboden voor vrachtwagens,kan aan mij liggen hoor.Anders zal de chauffeur wel lekker slapen na zo’n slopende rit.
@Alfarobert:
waarom zou het daar verboden zijn? messchien is het wel de enige weg naar een groot vakantie plek, die winkels moeten ook hun voorraad hebben! Het ziet er messchien krap uit, dat is het ook wel. Maar waarschijnlijk ook de enige mogelijkheid. Er rijd ook een bus, auto met caravan en deze oplegger. Denk wel dat het mag hoor.
ECHTE SKILLS.
dit is pas stuurmanskunst.
pfoew..dat doet hij echt ernstig netjes, maar ik zou daar nooit met mijn vrachtwagen gaan rijden. (Tenzij het natuurlijk niet anders kan..)
chauffeur met wel wat jaartjes ervaring en inzicht in de verkeers situatie, niet ikke ikke maar eerst kijken wat wel en niet past/kan!
Ik ken dit stuk wel. En dit is zwaar verboden voor vrachtauto’s. En je ziet meteen waarom.