Deze prachtige Mercedes stond bij het Bergpaviljoen. De zeer vriendelijke eigenaar was bereid even hard gas te geven! Volgens RDW een S600, maar de eigenaar zei dat het een S65 was, en zo klinkt ie ook!Foto's komen morgen.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
Dan staat ‘ie verkeerd geregistreerd toch? Hij’s wel nice hoor!
hah, zo een had ik laatst nog op me trekhaak zitten… bijna dan
heeft toch wel iets, misdadig maar ook lekker.
vreemd. volgens AG ook nep.
@DragonDriver: Ja klopt, hij is ook van autogespot gehaald, maar dat komt omdat er bij RDW dus S600 staat.
Maar misschien is ie dan wel nep, het blijft een prachtbak!
Het geluid is idd bijna identiek aan de S65. Maar een S600, met amg uitlaat, kan dat geluid ook wel produceren hoor. En ook, als ik naar de achterste remschijven kijk, zie ik geen gaatjes in de schijven. Dus ik denk dat dit gewoon een S600 is, met een S65 styling pakketje.
ik denk dattie nep is, het is min of meer hetzelfde blok als in de s65 dus met de juiste uitlaat moet een s600 ook wel zo kunnen klinken… En op de klauwen staat Mercedes-Benz ipv AMG en ik zie niet echt een reden waarom je AMG eraf zou halen. Bovendien zien AMG klauwen er ook net even anders uit.
Remschijven voor verraden de werkelijke uitvoering. Foto’s ervan?
@sacha: Foto’s hebben we al geupload. klik maar op onze naam dan zie je ze vanzelf
Persoonlijk vindt ik het een beetje een trieste bedoeling om je s600 aan te kleden als 65 amg. Doe er dan niet de s65 badges op, dan was het nog chique geweest. Nu ben je in mijn ogen een gier die een ton in zn zak heeft gehouden.