Een Mercedes reclame uit 1970, waar men aanprijst dat ook vrouwen met deze wagen kunnen rijden. Want hij heeft een automaat, dan kunnen ze zich op de weg consenteren. Spaarzaam parkeren is ook mogelijk gemaakt voor vrouwen door Servostuur. En last but not least, een algemene vergrendeling waardoor het sluiten makkelijker gaat, en niet vergeten zal worden.
Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.
Haha Koning. Kun je zien hoe snel de tijd gaat. Alle deuren EN de kofferbak dicht in een hand omdraai. Ook een automaat waardoor je je volledig op het verkeer kan concentreren. haha echt grappig.
Wauw, perfect geparkeerd
dat moet je nu proberen, zo’n in wijze denigrerend reclame te maken naar de vrouwen toe. al gaat het dan om de functie loodgieter ofzo, dan staan de unie’s al op de achterste poten haha !
Hij zegt niet spaarzaam parkeren, hij zegt Spass am parken: dus plezier in het parkeren. Overigens, concentreren schrijf je niet zoals in de beschrijving.
leuk dat deze features nu eigenlijk op de automaat na standaard zijn. Ik rijd nog wel eens in eens auto zonder stuurbekrachtiging en die weegt gelukkig maar 800 kilo. Als het meer wordt is stuurbekrachtiging eigenlijk geen luxe. Met de huidige automaten met twee koppelingen gaat de handbak ook verdwijnen dus Mercedessen voorspellen de toekomst!