inloggen
of
registreer Nog geen account? Geen probleem, je kan hier registreren.

Foto: 1M Coupé

  • Al poosje terug gespot bij de McDonalds te Stadskanaal. Foto’s zijn vanaf mijn 4S dus in het donker is de kwaliteit wat teleurstellend.


    4 Reacties:

    Als je HDR aan hebt staan kan je mooie foto’s maken met 4s hoor. avond of niet. Kijk maar naar mijn foto’s: http://www.autojunk.nl/2012/09/combo-m5-e60-911-2x

    Niet vanuit een rijdende auto met HDR, maakt een 3-tal foto’s en voegt ze samen. Zit vertraging tussen dus alleens maar meer beweging in dit geval. ;)

    Zie mijn 6-er Hamann spot voor enkele HDR’s! ;)

    @oldekamp: Ik heb deze natuurlijk weer gemist,wanneer was dit precies?

    reageer

    Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.

    Log in

    gerelateerd @autojunk

    Foto: BMW 1M Foto: BMW 1M

    Mijn eerste 1M op schiphol P1

    7401
    Foto: BMW 1M Foto: BMW 1M

    iPhone Kwaliteit!!!

    12354
    Foto: bmw 1m Foto: bmw 1m

    Voor het hotel

    1325

    gerelateerd @autoblog

    Manhart MH1 S Biturbo - Zwart kanon met 465 pk Manhart MH1 S Biturbo - Z..

    Heel veel dikker dan deze tot 465 pk opgepompte BMW 1M Coupé gaat het vandaag waarschijnlijk niet...

    40
    Hartge BMW 1M trekt stenen uit de grond [updated] Hartge BMW 1M trekt stene..

    Hartge heeft er weer een pakketje 'echte' tuning. Extra power met behoud van de flexibiliteit van...

    29
    Video: Het sprintverschil tussen de BMW 1M & M6 Video: Het sprintverschil..

    Van het begin af aan al een oneerlijke strijd. Hoe groot zijn de verschillen tussen een staande e...

    96
    Gespot: wat je in 1 week kunt spotten! Gespot: wat je in 1 week ..

    Hoe is spotten in de praktijk? Bij wodaspoda is meestal een compilatie te zien van auto’s die iet...

    47