FRED Foto van de maand : 911 GT3 R

Foto's: klassiekercombo: Porsche 550 Spyder op een VW T1-bus!


lenny98 Gepost op 29-03-2014 om 9:25 1.050 views | 8 reacties

Wat een geweldige combo gisteren in Winterswijk! Deze fraaie klassiekers zijn van de oprichter van State of Art, die deze twee mee nam om de opening van het nieuwe filiaal in Winterswijk te vieren!

Locatie: Winterswijk
Land: Nederland



8 Reacties:

guusboum maart 29, 2014 om 10:21 # | Report | Reply

Mooie foto’s, spectaculaire auto’s.

nvhuijkelom maart 29, 2014 om 10:23 # | Report | Reply

Lekker zeldzaam, ik heb schoenen van StateOfArt ik kende het alleen niet echt haha..

rickvandeven maart 29, 2014 om 10:44 # | Report | Reply

Prachtige foto’s

rotarypowah maart 29, 2014 om 11:18 # | Report | Reply

Gave transporter zeg!

rovadepo maart 29, 2014 om 11:45 # | Report | Reply

Van Victor Muller toch?

Alfarobert maart 29, 2014 om 11:58 # | Report | Reply

Ik heb er 3 overhemden van en een T-shirt.Bijna 500euro.Ben blijkbaar niet de enige die zo gek is,haha.

jan072 maart 29, 2014 om 14:25 # | Report | Reply

Mooie foto`s!

lenny98 maart 29, 2014 om 17:13 # | Report | Reply

@jan072: @rickvandeven: @guusbaum: bedankt!
@rovadepo: Nope, van meneer Westerman 🙂

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.