FRED Foto van de maand : 911 GT3 R

Foto's: Nederlandse Rolls Royce in Turkije vlakbij grens Syrie


arab3838 Gepost op 20-10-2016 om 1:53 23.534 views | 89 reacties

Dikke Rolls uit nederland gespot vlak bij de turks Syrische grens

Locatie: hatay
Land: Turkije

Kenteken: 9-XGG-67
Merk/model: ROLLS ROYCE PHANTOM
Datum toelating: 09-11-2006
Originele kleur: WIT
Carrosserie: sedan
Brandstof: Benzine
Vermogen: 460 pk
Nieuwprijs: Onbekend



89 Reacties:

peugti oktober 20, 2016 om 08:46 # | Report | Reply

Van je zelf ?

dubcars oktober 20, 2016 om 09:04 # | Report | Reply

Niet echt een weg om met je RR te gaan rijden.

Gulli oktober 20, 2016 om 12:02 # | Report | Reply

@dubcars: als het goed is voelt het aan als de vers geasfalteerde A12 in een Rolls

Alfarobert oktober 20, 2016 om 09:05 # | Report | Reply

Heb zo m’n bedenkingen.

bartjeeh oktober 20, 2016 om 09:44 # | Report | Reply

Gestolen?

dutchfiat oktober 20, 2016 om 10:27 # | Report | Reply

Auto is niet verzekerd in elk geval…

wildewesten oktober 20, 2016 om 10:30 # | Report | Reply

Zonder verzekering erop

dutchfiat oktober 20, 2016 om 10:36 # | Report | Reply

Is in elk geval niet verzekerd..

mauking oktober 20, 2016 om 10:51 # | Report | Reply

Syriëganger

tt123 oktober 20, 2016 om 11:20 # | Report | Reply

iedereen gelijk in twijfel trekken…

lambo4all oktober 20, 2016 om 12:19 # | Report | Reply

@tt123: gek he.. In een auto van 3 ton uit nederland (niet verzekerd) door Oosten van Turkije rijden, waar een halve burgeroorlog aan de hang is. Naar een gebied waar een hele burgeroorlog aan de gang is. Je weet wel, dat gebied dat elk weldenkend mens op aarde probeert te ontvluchten.

ko4n oktober 20, 2016 om 13:42 # | Report | Reply

@lambo4all: voor 3 ton heb je geen nieuwe phantom

Onehp oktober 20, 2016 om 13:56 # | Report | Reply

@ko4n: is 10 jaar oud en stond te koop voor goede anderhalve ton (zie link beneden)

lambo4all oktober 20, 2016 om 15:04 # | Report | Reply

@ko4n: ik ging er vanuit dat ie al wat ouder was, dus halveerde de prijs. Blijkbaar is het nog minder dus, 1,5 ton.

banaan7 oktober 20, 2016 om 15:11 # | Report | Reply

@tt123: wie weet maken ze er wel een bomauto van!

flik2punt0 oktober 20, 2016 om 11:34 # | Report | Reply

Tja wie had dat gedacht wel een huis in het Gooi naar een Rolls in Syrië

lamborghinibrapa oktober 20, 2016 om 12:11 # | Report | Reply

@flik2punt0: het moet wel rijmen he

flik2punt0 oktober 20, 2016 om 13:00 # | Report | Reply

@lamborghinibrapa: Ach een gedicht heeft niet altijd rijm..

ziekegeest oktober 20, 2016 om 12:30 # | Report | Reply

@flik2punt0: van de duurste auto van je straat, naar een enkeltje kalifaat.. In stijl natuurlijk

Wat een hoop hokjesdenkers hier, krijg er spontaan aambeien van(credit: @badmat)
Dat het schip niet verzekerd is zou aan meerdere dingen kunnen liggen: foto niet recent, auto staat gestald, dus niet verzekerd of staat inmiddels op exportplaten etc.
Ongelovelijk hoe snel men van het negatieve uitgaat, iemand uit Turkije die toevallig dichtbij Syrië woont kan ook welvarend zijn. Ja mensen het kan..

87sandyd oktober 20, 2016 om 15:00 # | Report | Reply

@ziekegeest: klopt, kans dat Thrump president wordt is alleen 9x groter…

lambo4all oktober 20, 2016 om 15:08 # | Report | Reply

@ziekegeest: geloof mij vriend, mensen die welvarend zijn wonen op dit moment niet in zuid-oost Turkije in de buurt van Syrië. En al helemaal niet als ze een Nederlandse RR rijden.

centric oktober 20, 2016 om 16:11 # | Report | Reply

@lambo4all: Jij weet dus dat die foto vandaag is genomen? Jij weet dan ook dat het onmogelijk is dat deze auto van een Turk is die in Nederland zijn geld gewoon op legale manier verdient en een RR kan kopen en daarmee op vakantie gaat naar land van herkomst?

slickrick oktober 20, 2016 om 16:48 # | Report | Reply

@centric: ik weet wel zeker dat deze auto van een (welvarende) Turk is…..

Er zijn heel weinig welvarende Nederlanders die een witte RR kopen, en helemaal om daarmee naar Turkije te rijden.

Vaak kopen Turken en Marokanen een dikke bak voor de vakantie naar het thuisland en verkopen deze weer bij terugkomst.

groetjesdaan oktober 20, 2016 om 11:46 # | Report | Reply

Kan iemand mij vertellen of deze auto verzekerd is? Kan het niet uit de comments halen namelijk..

thesis oktober 20, 2016 om 16:19 # | Report | Reply

@groetjesdaan: denk het niet, maar weet het niet zeker

groetjesdaan oktober 20, 2016 om 16:24 # | Report | Reply

@thesis: hahahah

spotcrew32 oktober 20, 2016 om 11:47 # | Report | Reply

ook daar heb je bruiloften

jeppie oktober 20, 2016 om 14:10 # | Report | Reply

@spotcrew32: en mensen die tüteren.

ghost oktober 20, 2016 om 19:27 # | Report | Reply

@jeppie: en een brür die automontür is..

FelixF oktober 20, 2016 om 11:48 # | Report | Reply

Ik had het vliegtuig genomen…

fanboy oktober 20, 2016 om 11:51 # | Report | Reply

Volgens mij is dat de Ararat op de achtergrond. Als dat waar is, dan is deze foto niet heel dichtbij de Syrische grens. Vermoedelijk dichterbij Iraanse grens, wat wel veilig is.

fanboy oktober 20, 2016 om 11:54 # | Report | Reply

@fanboy: Hmm, bij nader inzien ziet de Ararat skyline er iets anders uit en zou het ook wat besneeuwder zijn allemaal, zeker in deze tijd van het jaar.

bmwalpina oktober 20, 2016 om 11:57 # | Report | Reply

Die ken ik! Rijdt met regelmaat in het pittoreske Heerde rond, wellicht inmiddels verkocht?

janmetdelangeachternaam oktober 20, 2016 om 12:53 # | Report | Reply

@bmwalpina: “verkocht”

Breitling1993 oktober 20, 2016 om 18:23 # | Report | Reply

@bmwalpina: kom je uit Heerde?

jorisbout oktober 20, 2016 om 23:32 # | Report | Reply

@breitling1993: @bmwalpina komen jullie uit Heerde?

Breitling1993 oktober 22, 2016 om 08:35 # | Report | Reply

@jorisbout: ik kom wel uit Heerde haha

bmwalpina oktober 20, 2016 om 23:54 # | Report | Reply

@Breitling1993: Nope, Nijmegen. Maar ik ben er af en toe wel eens

autospotterkerkrade oktober 20, 2016 om 11:59 # | Report | Reply

Verdacht persoon

suheyl oktober 20, 2016 om 12:00 # | Report | Reply

Blijf het een lelijk hok vinden. Vooral die achterkant!

gunthervogler oktober 20, 2016 om 12:04 # | Report | Reply

Wat maken mensen hier zich druk of die auto wel of niet verzekerd is?

ehnl oktober 20, 2016 om 13:05 # | Report | Reply

@gunthervogler: als een auto niet verzekerd is, mag hij de openbare weg niet op; ook niet als dat een zandpad in het oosten van Turkije is…dat hoort iedereen met een rijbewijs te weten!

elemli oktober 20, 2016 om 14:56 # | Report | Reply

@ehnl: lijkt me sterk. 4x autotrips (nee geen busje met gordijnen en ook geen Bentley of RR, gewoon een simpele leasebak) leert mij dat zonder verzekering (of volmacht igb kease of huur) je Servie, Macedonie, Bulharije en zeker Turkije niet binnenkomt. Genoeg gasten zien terugrijden of naar huis bellen om het op te sturen

elemli oktober 20, 2016 om 14:58 # | Report | Reply

@elemli: niet typen tijdens het rijden 🙂

MrShifra oktober 20, 2016 om 17:49 # | Report | Reply

@ehnl: Je kan in Turkije een soort ‘verzekeringskaart’ kopen bij de grens, geldig voor een bepaalde tijd.

fransananas oktober 20, 2016 om 12:06 # | Report | Reply

Deze rijdt toch altijd in Den Haag… de mooiste buurten ahum

dannyvdberg oktober 20, 2016 om 12:14 # | Report | Reply

https://www.autohuren.nl/

lekkaah oktober 20, 2016 om 12:15 # | Report | Reply

Only in ‘olland

rts911 oktober 20, 2016 om 12:21 # | Report | Reply

Stond ooit te koop bij van Os: http://autos.brick7.nl/tweedehands/rolls-royce/phantom/93514.html

mashell oktober 20, 2016 om 12:24 # | Report | Reply

Met twee G’s (eerste letter van de achternaam van de persoon die de president heeft verkozen tot zijn aartsvijand) in je kenteken door Turkije rijden, je moet maar durven.

FelixF oktober 20, 2016 om 13:25 # | Report | Reply

@mashell: Ik heb het recent niet meer zo gevolg (werd er een beetje moe van) maar is Erdogan nu begonnen met het arresteren van iedereen wiens achternaam met een g begint?

mashell oktober 20, 2016 om 16:24 # | Report | Reply

@FelixF: nog niet. Maar ik hoorde laatst dat serieus kentekens met daarin FG zijn ingetrokken.

rs6issnel oktober 20, 2016 om 16:29 # | Report | Reply

@mashell: ik moest echt hardop lachen…. prutser

lekkerlinksrijden oktober 20, 2016 om 12:25 # | Report | Reply

Blijft een pokken eind rijden, ook met een RR

bussie88 oktober 20, 2016 om 12:59 # | Report | Reply

@lekkerlinksrijden: lijkt mij echt een hele vette trip

ariif oktober 20, 2016 om 13:04 # | Report | Reply

@bussie88: 3x zelf meegemaakt. Het is veel leuker dan de vliegtuig te nemen!

pinut187 oktober 21, 2016 om 08:45 # | Report | Reply

@ariif: de vliegtuig….

oemplus oktober 20, 2016 om 12:28 # | Report | Reply

Die auto is daar echt the bomb

rolov oktober 20, 2016 om 12:39 # | Report | Reply

@oemplus: overal is die da bomb.

granlusso oktober 20, 2016 om 13:01 # | Report | Reply

@rolov: Wit met beige is natuurlijk in contreien wel een stuk populairder. Wit straalt succes en geluk uit.

Jochen oktober 20, 2016 om 13:03 # | Report | Reply

@rolov: bomb, dat is nou precies het gevaar daar

janmetdelangeachternaam oktober 20, 2016 om 12:54 # | Report | Reply

@oemplus: zo speciaal is dat niet, bommen heb je daar genoeg

dailydriver oktober 20, 2016 om 16:28 # | Report | Reply

@janmetdelangeachternaam: on that bombshell.

jorisbout oktober 20, 2016 om 23:35 # | Report | Reply

@oemplus: denk dat er daar meer voorwerpen the bomb zijn dan alleen die RR…

ukbob oktober 20, 2016 om 12:31 # | Report | Reply

Misschien wel de meest comfi manier om die kant op te reizen..

milie33 oktober 20, 2016 om 12:46 # | Report | Reply

Even zoeken op autojunk en men wordt een stuk wijzer! In juli 2015 is deze rolls al eens gespot in turkije
Hierna is deze rolls verschillende keren in Nederland gespot, voor het laatst in mei 2016

bimmert oktober 20, 2016 om 12:53 # | Report | Reply

Nounou, de volgende keer ga ik maar eens om korting vragen bij m`n shoarmaschotel denk ik.

888natan oktober 20, 2016 om 12:59 # | Report | Reply

Ik zag een week geleden ook al een witte rr phantom op de A13 rijden.. zou het kunnen binnen 1 week?

elemli oktober 20, 2016 om 13:26 # | Report | Reply

Is niet oosten van TR. Is in Kayseri (nummerplaat begint met 38) midden van het land, met de berg Erciyes op achtergrond. Die foto met palmbomen kan net zo goed in Adana, Antalya, Izmir of Istanbul zijn genomen. Met 3 miljoen Syrische vluchtelingen in het land kom je Syrische kentekens tegen.

mstiic oktober 20, 2016 om 13:36 # | Report | Reply

@elemli: Precies wou net reageren 38 is in kayseri. Maar je hebt helemaal gelijk!

jantje222 oktober 20, 2016 om 13:47 # | Report | Reply

@elemli: die met erciyes op achtergrond is zeker kayseri die met dat huis hoeft kayseri te zijn die man met die 38 kenteken kan ook gewoon vrij rond rijden met zijn wagen. Die derde is 100% Grens van Syrië cilvegozu. Heb daar zes maanden lang vrijwiligers werk gedaan geen twijfel mogelijk

elemli oktober 20, 2016 om 14:51 # | Report | Reply

helemaal gelijk, maar Erciyes kan je alleen vooral in de provincie Kayseri zou duidelijk zien. Over de grens geloof ik je graag. Uit eigen ervaring kan ik zeggen dat het mission impossible is om met een oude geleende Broadway met kenteken 38 zelfs de grens van de Kayseri te bereiken . Bodrum was een paar bruggen te ver als 19jarige 🙂 🙂

theflowinside oktober 20, 2016 om 13:42 # | Report | Reply

Je mag in Turkije tegenwoordig maximaal 2 jaar rijden met je buitenlandse auto. Daarna moet je weer met een andere auto komen en minimaal 6 maanden weer buiten Turkije geleefd hebben om hier weer gebruik van te kunnen maken. Dit wetende:

1. Je schorst de auto hier in NL om geen wegen belasting te betalen.

2. Verzekering in NL zeg je op. Je mag bij een Turkse verzekeraar ook een buitenlandse auto verzekeren wat waarschijnlijk veel goedkoper is.

Foto is inderdaad niet opgenomen aan de Syrische grens, maar in Kayseri in midden Turkije. Heel Turkije rijden auto’s met Syrische kentekens rond.

jantje222 oktober 20, 2016 om 13:51 # | Report | Reply

@theflowinside: in Turkije rijden sinds december 2015 geen Syrische kentekens meer rond dat is nu verboden. Alle Syrische auto’s hebben een turks nummer plaat met de drie letters “sab” of “saa” erin. En die derde foto is cilvegozu sinir kapisi hij is waarschijnlijk gaan lopen of heeft een bezoek aan het vluchtelingen kamp gebracht ik heb daar 6 maanden vrijwilligers werk gedaan.

theflowinside oktober 20, 2016 om 14:41 # | Report | Reply

@jantje222: Klopt maar pas na een tijd (ik weet niet hoeveel maanden). Als iemand nog net binnen komt rijden en nog niet weet hoe lang die in Turkije gaat blijven, kun je niet meteen verplichten om een Turkse kenteken plaat te nemen. Volgens mij is die periode iets van 6 maanden.

Onehp oktober 20, 2016 om 13:58 # | Report | Reply

@theflowinside: informatieve post.

clarkson oktober 20, 2016 om 14:01 # | Report | Reply

@theflowinside: @ARAB3838 leg jij het zelf eens uit hoe dit zit? Heel AB vraagt zich nu af wat er aan de hand is.

bmwalpina oktober 20, 2016 om 15:39 # | Report | Reply

@autoblog, Misschien een idee om hier een topic over te schrijven? Ik, en met mij velen anderen, zijn erg benieuwd over het hoe en wat hiervan 😉

hammond oktober 20, 2016 om 16:01 # | Report | Reply

Eigenaar woont in Heerde

rots oktober 20, 2016 om 16:51 # | Report | Reply

Auto is gwn in turkije en rijd in kayseri ( licht centraal in turkije ), laatste foto is ook in turkije adana/gaziantep/mersin in deze steden rijden momenteel zoveel autos met dit soort kentekens ( van vluchtelingen die hun auto ook hebben meegenomen ).. er wordt vaker autos met nl kentekens in het buitenland verzekert dat scheelt want de auto wordt daar bereden.

damians oktober 20, 2016 om 17:05 # | Report | Reply

Eerste reactie what the fuck 😂😂

DJC528ia oktober 20, 2016 om 17:41 # | Report | Reply

Damn. Ben nu in TR. Als ik deze zie rijden ga ik rennen ma wel de andere kant op. RR zal je niet zo snel als bomcar verwachten. En wat ik hier zo lees is hiermee wel wat aan de hand. Geen verzekering, foto van bij de grens bij een vluchtelingen kamp. Op de foto’s staat de RR niet echt op plaatsen waar je een RR verwacht, lijkt wel een safehouse waar die voor staat. Vaak gezien in het Haagse kalifaat (als dat klopt). Zie je deze car? Hard rennen de andere kant op 😬

ruudbmw oktober 20, 2016 om 17:52 # | Report | Reply

Deze wordt teminste lekker ingereden. Leuke vakantie auto ook! Doe mij die maar richting de zee. Lekkah

DJC528ia oktober 20, 2016 om 18:15 # | Report | Reply

Damn. Ben nu in TR. Als ik deze zie rijden ga ik rennen ma wel de andere kant op. RR zal je niet zo snel als bomcar verwachten. En wat ik hier zo lees is hiermee wel wat aan de hand. Geen verzekering, foto van bij de grens bij een vluchtelingen kamp. Op de foto’s staat de RR niet echt op plaatsen waar je een RR verwacht, lijkt wel een safehouse waar die voor staat. Vaak gezien in het Haagse kalifaat (als dat klopt). Zie je deze car? Hard rennen de andere kant op

leandro oktober 20, 2016 om 18:34 # | Report | Reply

http://www.autojunk.nl/2015/07/rols-royce-phantom-nl-kenteken-gespot-in-kayseri-turkije

Hij was deze zomer dus ook al in Turkije.

henkp1 oktober 20, 2016 om 19:29 # | Report | Reply

Wel gaaf zo’n Renault 9. Mooi hoor, twee van die klasbakken bij zo’n luxe villa.

tofas oktober 20, 2016 om 22:10 # | Report | Reply

Zal ik jullie wat vertellen? Er is in Turkije een nieuwe wet, waarbij je auto uit het buitenland maximaal 2 jaar in Turkije mag rijden

sjeemsbond oktober 21, 2016 om 11:34 # | Report | Reply

Mensen, of dat ding nu verzekerd is of niet….geen enkele verzekeraar dekt deze regio.

oktay259 oktober 21, 2016 om 12:12 # | Report | Reply

Sinds kort is het in turkije mogelijk om met een buitenlandse auto 2 jaar te mogen rijden. Dit was vroeger 6 maanden. Ik denk dat deze gast zijn auto heeft meegenomen naar turkije en in nl staat de auto zogenaamd gestald. Daarom ook dat die niet is verzekerd.

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.