FRED Foto van de maand : 911 GT3 R

Video: Bos valt op bus

autoblogger Gepost op 06-02-2017 om 14:01 15.373 views | 29 reacties

Bizar..


29 Reacties:

Alfarobert februari 6, 2017 om 17:56 # | Report | Reply

Genoeg brandhout maar hoe kom je ermee weg?

kennone februari 6, 2017 om 23:09 # | Report | Reply

@Alfarobert: Zeggen dat je het gevonden hebt. Dan verdenkt de politie je niet op diefstal en kom je er mee weg!, of bedoel je iets anders??

roppp februari 7, 2017 om 10:12 # | Report | Reply

@Alfarobert: 2 0 1 2 jongens, TWEE DUIZEND TWAALF…..

erg actueel dus.

SDM februari 7, 2017 om 18:14 # | Report | Reply

@Alfarobert: ah je komt uit de grote stad zeker. Hout van een naaldboom moet je niet in je openhaard stoppen.

ikbenmnzus februari 6, 2017 om 23:10 # | Report | Reply

Behoorlijk WTFje

peug206 februari 6, 2017 om 23:14 # | Report | Reply

Gelukkig zit er over het algemeen een aardige kreukelzone boven het hoofd van de gemiddelde rus…

rynnus februari 6, 2017 om 23:31 # | Report | Reply

En daarom heb ik altijd een kettingzaag in de achterbak liggen… Ben je hier zo uit…

bmwe81 februari 6, 2017 om 23:31 # | Report | Reply

Hopenlijk is die WA+ verzekerd tegen storm en natuurschade 🙂

ontploffer februari 6, 2017 om 23:33 # | Report | Reply

Wow je zult het meemaken :0

potver7 februari 6, 2017 om 23:38 # | Report | Reply

Die ziet door de bomen het bos niet meer!

stijnn februari 7, 2017 om 06:39 # | Report | Reply

@potver7: hahaha

niek458 februari 7, 2017 om 15:16 # | Report | Reply

@potver7: +1

baardmijt februari 6, 2017 om 23:40 # | Report | Reply

Zo. Nou. Poe. Hee.

Ik zit niet zo graag in een bus en dat is nog zacht, fluisterzacht uitgedrukt.
Maar in deze situatie zou ik toch best blij zijn dat mijn motor, brommer of auto de geest had gegeven…

banaan7 februari 6, 2017 om 23:41 # | Report | Reply

Daar hout die persoon niet erg van denk ik.

Specht februari 6, 2017 om 23:42 # | Report | Reply

De schuld van deze houthakker.
http://www.dumpert.nl/mediabase/7032057/7d680664/boomino_day.html

3246cm252kw februari 7, 2017 om 00:04 # | Report | Reply

Nou die Bavaria reclame viel me alles mee….

sketcher februari 7, 2017 om 04:41 # | Report | Reply

Had de chauffeur verdient voor het mishandelen van de versnellingsbak.

stfu februari 7, 2017 om 08:59 # | Report | Reply

@sketcher: en het niet kopen van fatsoenlijke ruitenwissers.

sjaterantekomen februari 7, 2017 om 05:44 # | Report | Reply

Ik heb overigens prima geslapen….

pinut187 februari 7, 2017 om 06:48 # | Report | Reply

Dit word weken niet slapen…

olivier420 februari 7, 2017 om 06:57 # | Report | Reply

Timber!

postzegel februari 7, 2017 om 07:07 # | Report | Reply

Guess the country!!

biggie februari 7, 2017 om 07:10 # | Report | Reply

Aan het wegdek te zien zou je aan belgië denken?

dailydriver februari 7, 2017 om 08:04 # | Report | Reply

Bij de Thunderbirds ging het toch beter

sbmmaxx februari 7, 2017 om 08:08 # | Report | Reply

actieve bevers hebben ze daar zeg!

pomoek februari 7, 2017 om 08:24 # | Report | Reply

Klimaatverandering. Thanks Trump!

stfu februari 7, 2017 om 08:59 # | Report | Reply

Had zo een titel kunnen zijn van een viralfacebookpage…

martijndh februari 7, 2017 om 09:51 # | Report | Reply

Het hout niet op niet vanzelf

mrrallycross februari 7, 2017 om 10:16 # | Report | Reply

Ehmmm modderstroom?

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.