Video: Mijn auto: Alfa 147 GTA van Floris_Venema
robbert01
Gepost op 22-04-2017 om 18:55 11.847 views | 43 reacties
Floris bracht zijn 147 GTA mee, met die lekkere Busso V6.
Land: Nederland
Kenteken: 59-LS-ND
Merk/model: ALFA ROMEO ALFA ROMEO 147; 3.2 GTA
Datum toelating: 29-04-2003
Originele kleur: ZWART
Carrosserie: hatchback
Brandstof: Benzine
Vermogen: 250 pk
Nieuwprijs: Onbekend
dikke wagen
Ja inderdaad dik! Blijft een legendarisch blok, heb zelf een GT 3.2 ๐
Goede filmlocatie zeg, waar is dat? Veel rechte stukken zonder zijwegen
@rrk147: Omgeving Hoenderloo en stukje richting Hoog Buurloo denk ik.
@rrk147: gaaf heb je al foto’s online staan?
@hellocello: Nee dacht het niet. Heb ook voornamelijk telefoon foto’s, maar dinsdag wel tijd (denk ik) om fatsoenlijke foto’s te maken!
Leuk wagentje! Uit het filmpje maak ik op dat deze GTA vooral vanwege het geluid van de V6 gekocht is. Je moet al een behoorlijke audiofiel zijn om daar de bijbehorende onderhoud- en brandstofkosten voor over te hebben.
@alcantara: valt gerust mee die E46 323ci van je is ongeveer net zo duur in onderhoud .
Fantastische wagen. wat een leuke rubriek is dit jongens!
Gave auto
Nu al het beste ‘Mijn Auto’ filmpje ๐
Oeh, heerlijke wagen hoor! Het sterkere (en mooiere/dikkere) zusje van mijn TwinSpark’je. Ik heb nog wel eens spijt dat ik niet iets langer heb door gespaard om een GTA te kunnen kopen. Qua brandstof doe ik nu ook al 1op10, maar mrb en onderhoud zijn natuurlijk wel nรณg duurder bij de GTA….
Selespeed werkt trouwens prima hoor! Ik kan het weten, want heb er namelijk een. Bovendien is de Selespeed in de GTA een beter systeem (gelijkend met dat van Ferrari). Je moet er alleen mee om kunnen gaan, en zelf handig zijn om de kosten van onderhoud en afstelling binnen de perken te houden.
@trustmeiamanengineer: Daar ben je gelukkig engineer voor.. Heb het zelf ook eens mogen rijden. Vond het wel meevallen hoe slecht het was , voor die tijd zeker.
@trustmeiamanengineer: klopt idd die van de gta is idd anders dan van de normale versies.
@trustmeiamanengineer: Schakelt net ff fractie sneller dan bij de 360 ๐
@trustmeiamanengineer:
Dat noemen tegenwoordig “een waardeloos product” ..
In 2003 trouwens ook al ..
Dit zijn de filmpjes waar ik vrolijk van word. Ontzettend enthousiaste eigenaar die weet waar hij het over heeft en dan zo samen aan het genieten.. helemaal top!!
Leuke auto. Ik durfde het niet aan om het als dagelijkse auto kopen. Kan helemaal begrijpen dat hij de gtv6 zou houden, als hij zou moeten kiezen.
Topwagen zo’n gta, respect en complimenten voor de mooie originele staat ook.
Kameraad van mij rijdt al 10 jaar in zijn 156 gta, geluid souplesse echt fenomenaal, een 335d kwam er in de spint niet voorbij , zegt genoeg lijkt me ๐
@bofkont: die had half gaf denk ik?
@Bisazza: Duidelijk nog nooit zelf een GTA gereden.
@bofkont: nooit aannames doen, meerdere zelfs. Heb daarnaast een Duetto wat ook wel een leuke zou zijn voor dit item maar zo hard als hij in die GTA rijd twijfel ik daar een beetje over. Als daily heb ik zelf een 35d en die is gewoon verschrikkelijk snel. Daar kan echt geen standaard GTA tegenop
@Bisazza: 35d is zeker snel, maar bekijk de pk gewichts verhouding maar , meerdere sprintjes gedaan en de 335d kwam er met geen mogelijkheid voorbij , het was nu ook niet zo dat de gta gigantische uitloop had, ging gelijk op.
De 35d is stukken zwaarder en heeft anger meer vermogen.
Hou de gta Goed op stoom en zijn ze zijn ronduit schofterig snel.
Wat een superdikkecdaily! Echte ochtend een feestje wanneer je de motor start, perfecte remedie tegen een ochtendhumeur haha persoonlijk zou ik dat diff er wel onder gooien
Leuk filmpje over een auti voorzien van de fabtastische Busso V6, alleen het stukkie over selespeed slaat als een tang op een varken….
Ik heb zelf sinds 2009 een 156 GTA SW Selespeed en de bak is gewoon een handbak maar dan hydraulisch electrinisch aangestuurd. Ideaal vind ik het, ckr toen ik dagelijks in de file stond, en ik heb bv ook nog nooit de koppeling hoeven vervangen ๐
Remmen upgrade altijd doen, Q2 diff ook altijd doen. Ik heb ook de voorwielophanging en motor plus inlaat/uitlaatsysteem behoorlijk aangepast en het onderstuur is daardoor grotendeels verdwenen. Autotje loopt nu 272km top op de tomtom ๐
Veel fun en suc6 met zowel je 147 als je GTV, ook enorm vette bakken zijn dat maar kwalitatief… mmmm ik zeg niks haha ๐
Zelf heb ik er een kleine150000 mee gereden tot op heden, eerste 4 jaar als dagelijkse auto gebruikt.
Ik wil niet flauw doen maar hij heeft 100% zeker wel een differentieel (of t m sper is oid is n ander verhaal)
Mooie auto met een heerlijk geluid.
Het is ook een leuk filmpje geworden. Ik had na de filmpjes met de mannen van Autoblog zelf een beetje m’n twijfels. Dit omdat het niet heel spontaan overkwam, wat ook logisch is.
Jullie kennen elkaars verhaal bij de auto natuurlijk al en om het dan nog eens te gaan beschrijven is het in principe toch een beetje een toneelstukje.
Nu met een echte gast komt het een stuk spontaner over.
Prettig om naar te kijken, mijn complimenten!
@radeox: En dan ook meteen met Max Verstappen, wat een mazzel
@f40racer: dat dacht ik dus ook meteen… hetzelfde mondje als hij praat
1 op 8 snelweg ..
1 op 5 stadsverkeer ..
Waardes van een Chevy Camaro uit 1971 ..
@lincoln: Lul niet; dat is zijn ervaringscijfers; niet de fabrieksopgave. Die Amerikaanse huifcar meuk waaraan je refereert idle’t ook met 1:8 in de praktijk …
@lincoln: Lul niet; dat is zijn ervaringscijfers; niet de fabrieksopgave. Die Amerikaanse huifcar meuk waaraan je refereert idle’t ook met 1:8 in de praktijk …
Voor een hatchback dus eigenlijk een vreselijk onding: gaat alleen rechtdoor, zwaarlijvig, zuipt als een tempelier (1 op 5, LOLOL!) en kost serieus geld om rijdend te houden. Tsja sorry, maar nee, ik zie de charme van deze auto niet zo….
147 an sich is verder wel een leuk model.
@Rob: Ja dat hij alleen maar rechtdoor wil, ervaar ik toch echt anders. Als ik het klaverblad bij Hoevelaken pak, dan kan dat echt wel hard, de auto (GT 3.2) kan harder als ik bijna durf. Zonder directe wielspin. Met nat weer is wielspin wel makkelijk op te roepen, maar kun je ook gewoon normaal rijden als je wilt.
Voor circuit gebruik is het wellicht een ander verhaal, ik ben ook geen pro…
@rrk147:
Oh, dat zal best, denk dat ie ook 10x beter de hoek om gaat dan mijn Coltje. Maar ik kan mij niet aan de indruk onttrekken dat het allemaal een beetje te veel van het goede is, die GTA. Dat vindt Floris en jij misschien juist wel de charme, voor mij juist niet ๐
Heb zelf een 156 GTA die ik maar niet weg kan doen. Heb al verschillende buren gehad die naar buiten komen als ik parkeer en zeggen dat mijn uitlaat kapot is, wat niet het geval is. Ik heb de grotere remmen en tevens geperforeerd. Absoluut een aanrader omdat ze de snelheid er mega goed uithalen en dat geeft je veel meer gevoel van controle. Het Q2 differentieel is ook een aanrader, haalt het onderstuur weg. Maar als je niet vaak boendert, zou ik het niet doen. Ook banden doen heel veel. Ze vreten veel draagarmen en als je die vervangt voelt ie weer super strak. Fijn dat deze auto’s bij liefhebbers terecht komen. Zoveel zijn er niet meer. Zou t leuk vinden om een keer te meeten. Nog nooit in een 147 gereden, mssn jij nog nooit in een 156
Oh en tip: als je de kans krijgt ga eens een stukje sturen in een 155 2.0. Krijg die wel eens mee van mijn garage als de mijne een beurt nodig heeft. Epische en sterk ondergewaardeerde auto die nog meer een glimlach op je gezicht tovert
Gaaf filmpje! Waar kan ik me aanmelden voor mijn nieuwe Bmw 640i?!!
Wel een super ontspannen filmpje ..
Een super ontspannen gesprek ..
Floris weet wat ie gekocht heeft ..
En klinkt niet als een Alfascist die alles maar vergoelijkt omdat er een Alfa badge op zit ..
Vriendelijke knul die bij zijn ouders woont en wat geld over heeft en gekozen heeft om Alfa zijn favoriete merk te maken ..
Top filmpje ..
Jochie heeft wel smaak. Houdt van klassiekers.Zie je niet vaak meer bij de jeugd van tegenwoordig.
Wat een gezellig onderonsje over auto liefhebberij, top filmpje! Toen Casper het woord droomauto liet vallen leek me het wel aardig om de ’12 miljoen euro Staatsloterijhoofdprijs vraag’ ff erin te gooien. Wellicht volgende keer, altijd leuk.
Toffe rubriek a la the smoking tire, MEER ๐
@bennyyy: hahaha
Good morning everybody..
welcome at today’s One take