Foto's: nieuwe auto Golf 5 GTI












freekje
Gepost op 27-01-2018 om 20:52 831 views | 16 reacties
mijn Golf 5 1.6 ingeruild voor deze mooie golf GTI om nog wat beter mee te kunnen komen in het verkeer ;). gelijk wat nieuwe velgjes eronder gegooid want vind de originele maar lelijk.
Mooie auto al vind ik de velgen wat wegvallen.
Wat voor uitlaat zit hier onder?
@kennone: is gewoon een standaard alleen dan met 1 demper minder en dan een klep ertussen.
@freekje: de term standaard is wat er af fabriek onder zit, deze 4 pijpen zijn dus niet zo standaard ?.
Wat mij betreft iets too much, of je moet m flink aanpakken onderhuids
@italianmacchina: bedoelde meer dat het geval dat er links zit ook rechts zit alleen dan andersom. Ergens maakt het geen standaard geluid maar een flink zware brommer. Standaard is dus inderdaad eigenlijk niet juist gezegd. ?
@freekje: zware brom is altijd lekker????
Word met een chipje nog een heel stuk sneller icm downpipe, gaat zo riching de 280pk en 400nm bij jd. Ik word er elke x weer blij van iig haha. Veel leuke kms!
@allesmetturbo: heeft al een chip naar de 245 pk maar denk dat ik daar te snel aan gewend ben dus dan indd naar de 280 ;). Bedankt!
Vind de velgen juist weer een afknapper leuk voor in de winter maar vind het maar niks
@bmwm3gtr: voor de zomer moet ik nog wat heb je suggesties? Vind ze zelf wel chique maar ja dat is logisch anders zaten ze er niet onder.
Zozo 4 uitlaatpijpen.. dikke wagen overigens
Dikke bak, uitlaten vind ik geen porum.
Jammer van de velgen en uitlaat
Gefeliciteerd, hele leuke wagen dit.
Dankjewel!
Uitlaten zijn iets je té. Voor de rest mooi wagen, veel plezier dr van!