julescapdevillephotography Foto van de maand : Audi R8 V10 regenstorm

Foto's: sus the bus


aircooledvw Gepost op 12-09-2018 om 17:23 7.584 views | 64 reacties

We hebben op onze huwelijksdag voor gekozen om zelf te rijden met onze Sus in plaats van ons te laten rijden. Hier enkele fotoโ€™s die we alvast willen delen omdat we ze zelf heel leuk vinden. Moesten mensen de avonturen van onze bus willen volgen kan dat op instagram: sus_the_bus_antwerp

64 Reacties:

sanderp september 12, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:29 # | Report | Reply

@sanderp: dank ๐Ÿ˜‰

hhitalia september 12, 2018 om 21:31 # | Report | Reply

Erg mooi zeg!
En die bus ook!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:29 # | Report | Reply

@hhitalia: dankjewel ๐Ÿ˜ƒ

simonferrari september 12, 2018 om 22:57 # | Report | Reply

Geweldige fotoโ€™s en dito VW. En uiteraard van harte met jullie huwelijk!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:30 # | Report | Reply

@simonferrari: merci!!!

MoeWat september 13, 2018 om 00:59 # | Report | Reply

Waarom nemen jullie een printer mee

aircooledvw september 13, 2018 om 07:18 # | Report | Reply

@MoeWat: we hadden zelf een photobooth in elkaar geknutseld met polaroid foto papier ๐Ÿ˜ƒ

ikleesookoverautos september 13, 2018 om 14:29 # | Report | Reply

@aircooledvw: deze fotoโ€™s ook met de polaroid genomen?

aircooledvw september 13, 2018 om 18:48 # | Report | Reply

@ikleesookoverautos: neen deze fotoโ€™s zijn door fotograaf ๐Ÿ™‚

ikleesookoverautos september 13, 2018 om 14:29 # | Report | Reply

Leuk man, Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:30 # | Report | Reply

@ikleesookoverautos: dank u!

rutger97 september 13, 2018 om 18:50 # | Report | Reply

Leuk! Geniet van jullie huwelijk en de bus!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:31 # | Report | Reply

@rutger97: dankjewel!!!

alcantara september 13, 2018 om 20:02 # | Report | Reply

Trouwen is gayyy

rutger97 september 13, 2018 om 20:21 # | Report | Reply

@alcantara: mafkees

dondeboer september 13, 2018 om 20:32 # | Report | Reply

@alcantara: tegenwoordig kan dat gelukkig in steeds meer landen, trouwen als je gay bent.

clk63bs september 13, 2018 om 20:53 # | Report | Reply

@alcantara: Een beetje gay is oke!

chrisvonmeer september 13, 2018 om 20:54 # | Report | Reply

@alcantara: je bent vast zo’n kerel die een grote mond heeft maar stiekem droomt van een ongure parkeerplaats op een vrijdagavond.

appeltaartislekker september 13, 2018 om 21:43 # | Report | Reply

@chrisvonmeer: ha hahahhahahahaha

blata september 13, 2018 om 21:59 # | Report | Reply

@alcantara: de originele betekenis/ vertaling van Gay is vrolijk en zorgeloos. Dus vanuit die hoek klopt je uitspraak wel.

povel september 13, 2018 om 23:41 # | Report | Reply

@blata: uuhhh trouwen zorgeloos????

dirkv september 13, 2018 om 20:11 # | Report | Reply

Gefeliciteerd met jullie huwelijk!
Leuke fotoโ€™s van gelukkige mensen en een mooie VW bus.
Gaan jullie er ook mee op huwelijksreis?

aircooledvw september 13, 2018 om 20:37 # | Report | Reply

@dirkv: neen dat niet, zijn dag na de trouw direct vliegtuig opgestapt ๐Ÿ™‚

rollingstoned september 13, 2018 om 20:13 # | Report | Reply

Gefeliciteerd! En VW busjes zijn altijd tof. ๐Ÿ˜Š

aircooledvw september 13, 2018 om 21:18 # | Report | Reply

@rollingstoned: dankjewel!

toniominestrone september 13, 2018 om 20:16 # | Report | Reply

Van harte, ik krijg alleen altijd een beetje jeuk wanneer mensen hun auto een koosnaampje geven.

rollingstoned september 13, 2018 om 20:22 # | Report | Reply

@toniominestrone: tell that to Vettel. ๐Ÿ˜‹

hjhj september 13, 2018 om 20:27 # | Report | Reply

@toniominestrone: ๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ˜„

aircooledvw september 13, 2018 om 21:19 # | Report | Reply

@toniominestrone: het is niet zo maar een koosnaam, er zit iets achter voor ons …

toyotafortuner september 13, 2018 om 20:18 # | Report | Reply

Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:19 # | Report | Reply

@toyotafortuner: thanks!

hjhj september 13, 2018 om 20:28 # | Report | Reply

Mooie bus, maar zet in ieder geval je knipperlicht er even vast op..

aircooledvw september 13, 2018 om 21:20 # | Report | Reply

@hjhj: hahaha hangt al 4j zo en zeg ook al 4j dat ik het ga vast hangen!

hjhj september 14, 2018 om 07:48 # | Report | Reply

@aircooledvw: ๐Ÿ˜„ ach, zo’n bus is eigenlijk toch nooit af!๐Ÿ˜‰๐Ÿ‘๐Ÿผ๐Ÿ‘Š๐Ÿผ

flik2punt0 september 13, 2018 om 20:42 # | Report | Reply

Wat leuk en een mooie bus. Leuke foto’s samen veel geluk!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:21 # | Report | Reply

@flik2punt0: dankjewel!

chrisvonmeer september 13, 2018 om 20:51 # | Report | Reply

Op een oude fiets moet je het leren. En dan bedoel ik natuurlijk de auto ๐Ÿ˜‰
Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:21 # | Report | Reply

@chrisvonmeer: hahaha merci ๐Ÿ™‚

moveyourmind september 13, 2018 om 20:54 # | Report | Reply

Erg leuke bus en mooie foto’s. Heel veel geluk gewenst samen.

aircooledvw september 13, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

@moveyourmind: dank u ๐Ÿ˜ƒ

mikje90 september 13, 2018 om 21:03 # | Report | Reply

Veel geluk samen!!!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

@mikje90: merci!

tenaci september 13, 2018 om 21:24 # | Report | Reply

Mooi fotoโ€™s, hele mooie bus, maar vooral een verdomd goed pak man! Like your style! Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:43 # | Report | Reply

@tenaci: leuk om te horen, dankjewel!!! Is van Guy David (ontwerper uit Antwerpen).

benvan september 13, 2018 om 21:52 # | Report | Reply

Zalig dat je dit hier deelt โ˜บ๏ธ
Geniet van die heerlijke auto en gefeliciteerd met je kersverse bruid!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:14 # | Report | Reply

@benvan: ga van beide volop genieten ๐Ÿ˜ƒ

potjak september 13, 2018 om 22:11 # | Report | Reply

Heel veel geluk samen! Mooi bus!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@potjak: merci!!!

doublechevron65 september 13, 2018 om 22:11 # | Report | Reply

Van harte ๐Ÿฅ‚ Leuk eens wat anders en zeker ook voor de fotograaf een fijne afwisseling

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@doublechevron65: dankjewel!!!

timvl september 13, 2018 om 22:28 # | Report | Reply

Hey Buurman,
nogmaals proficiat,
Al dat poetswerk brengt nu toch op ๐Ÿ˜‰

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@timvl: aaah buurman ๐Ÿ˜‰ waarom verschiet ik er niet van u hier te treffen op autojunk ๐Ÿ˜ƒ

hight96 september 14, 2018 om 07:07 # | Report | Reply

Heel leuk! Gefeliciteerd en veel geluk samen!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:12 # | Report | Reply

@hight96: merci!!!

rob5nismo september 14, 2018 om 07:15 # | Report | Reply

Gefeliciteerd en veel geluk toe gewenst

aircooledvw september 14, 2018 om 14:12 # | Report | Reply

@rob5nismo: dankjewel!!!

kilum september 14, 2018 om 08:45 # | Report | Reply

Van harte gefeliciteerd!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:11 # | Report | Reply

@kilum: merci ๐Ÿ˜‰

sntial september 14, 2018 om 09:00 # | Report | Reply

Beetje te hipster naar mijn goesting. But congrats.

aircooledvw september 14, 2018 om 14:11 # | Report | Reply

@sntial: toch bedankt ๐Ÿ˜ƒ

airc september 14, 2018 om 10:29 # | Report | Reply

Leuk om een T2 hier voorbij te zien komen. Is het een originele tin-top of later gebouwd?

aircooledvw september 14, 2018 om 14:10 # | Report | Reply

@airc: dankjewel. Een originele tintop westfalia in originele lak ๐Ÿ˜‰

mashell september 14, 2018 om 16:23 # | Report | Reply

Eens wat anders dan in een gemeentehuis of in een kerk trouwen.

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.