FRED Foto van de maand : 911 GT3 R

Foto's: sus the bus


aircooledvw Gepost op 12-09-2018 om 17:23 7.653 views | 64 reacties

We hebben op onze huwelijksdag voor gekozen om zelf te rijden met onze Sus in plaats van ons te laten rijden. Hier enkele foto’s die we alvast willen delen omdat we ze zelf heel leuk vinden. Moesten mensen de avonturen van onze bus willen volgen kan dat op instagram: sus_the_bus_antwerp


64 Reacties:

sanderp september 12, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:29 # | Report | Reply

@sanderp: dank ?

hhitalia september 12, 2018 om 21:31 # | Report | Reply

Erg mooi zeg!
En die bus ook!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:29 # | Report | Reply

@hhitalia: dankjewel ?

simonferrari september 12, 2018 om 22:57 # | Report | Reply

Geweldige foto’s en dito VW. En uiteraard van harte met jullie huwelijk!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:30 # | Report | Reply

@simonferrari: merci!!!

MoeWat september 13, 2018 om 00:59 # | Report | Reply

Waarom nemen jullie een printer mee

aircooledvw september 13, 2018 om 07:18 # | Report | Reply

@MoeWat: we hadden zelf een photobooth in elkaar geknutseld met polaroid foto papier ?

ikleesookoverautos september 13, 2018 om 14:29 # | Report | Reply

@aircooledvw: deze foto’s ook met de polaroid genomen?

aircooledvw september 13, 2018 om 18:48 # | Report | Reply

@ikleesookoverautos: neen deze foto’s zijn door fotograaf 🙂

ikleesookoverautos september 13, 2018 om 14:29 # | Report | Reply

Leuk man, Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:30 # | Report | Reply

@ikleesookoverautos: dank u!

rutger97 september 13, 2018 om 18:50 # | Report | Reply

Leuk! Geniet van jullie huwelijk en de bus!

aircooledvw september 13, 2018 om 20:31 # | Report | Reply

@rutger97: dankjewel!!!

alcantara september 13, 2018 om 20:02 # | Report | Reply

Trouwen is gayyy

rutger97 september 13, 2018 om 20:21 # | Report | Reply

@alcantara: mafkees

dondeboer september 13, 2018 om 20:32 # | Report | Reply

@alcantara: tegenwoordig kan dat gelukkig in steeds meer landen, trouwen als je gay bent.

clk63bs september 13, 2018 om 20:53 # | Report | Reply

@alcantara: Een beetje gay is oke!

chrisvonmeer september 13, 2018 om 20:54 # | Report | Reply

@alcantara: je bent vast zo’n kerel die een grote mond heeft maar stiekem droomt van een ongure parkeerplaats op een vrijdagavond.

appeltaartislekker september 13, 2018 om 21:43 # | Report | Reply

@chrisvonmeer: ha hahahhahahahaha

blata september 13, 2018 om 21:59 # | Report | Reply

@alcantara: de originele betekenis/ vertaling van Gay is vrolijk en zorgeloos. Dus vanuit die hoek klopt je uitspraak wel.

povel september 13, 2018 om 23:41 # | Report | Reply

@blata: uuhhh trouwen zorgeloos????

dirkv september 13, 2018 om 20:11 # | Report | Reply

Gefeliciteerd met jullie huwelijk!
Leuke foto’s van gelukkige mensen en een mooie VW bus.
Gaan jullie er ook mee op huwelijksreis?

aircooledvw september 13, 2018 om 20:37 # | Report | Reply

@dirkv: neen dat niet, zijn dag na de trouw direct vliegtuig opgestapt 🙂

rollingstoned september 13, 2018 om 20:13 # | Report | Reply

Gefeliciteerd! En VW busjes zijn altijd tof. ?

aircooledvw september 13, 2018 om 21:18 # | Report | Reply

@rollingstoned: dankjewel!

toniominestrone september 13, 2018 om 20:16 # | Report | Reply

Van harte, ik krijg alleen altijd een beetje jeuk wanneer mensen hun auto een koosnaampje geven.

rollingstoned september 13, 2018 om 20:22 # | Report | Reply

@toniominestrone: tell that to Vettel. ?

hjhj september 13, 2018 om 20:27 # | Report | Reply

@toniominestrone: ???

aircooledvw september 13, 2018 om 21:19 # | Report | Reply

@toniominestrone: het is niet zo maar een koosnaam, er zit iets achter voor ons …

toyotafortuner september 13, 2018 om 20:18 # | Report | Reply

Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:19 # | Report | Reply

@toyotafortuner: thanks!

hjhj september 13, 2018 om 20:28 # | Report | Reply

Mooie bus, maar zet in ieder geval je knipperlicht er even vast op..

aircooledvw september 13, 2018 om 21:20 # | Report | Reply

@hjhj: hahaha hangt al 4j zo en zeg ook al 4j dat ik het ga vast hangen!

hjhj september 14, 2018 om 07:48 # | Report | Reply

@aircooledvw: ? ach, zo’n bus is eigenlijk toch nooit af!?????

flik2punt0 september 13, 2018 om 20:42 # | Report | Reply

Wat leuk en een mooie bus. Leuke foto’s samen veel geluk!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:21 # | Report | Reply

@flik2punt0: dankjewel!

chrisvonmeer september 13, 2018 om 20:51 # | Report | Reply

Op een oude fiets moet je het leren. En dan bedoel ik natuurlijk de auto 😉
Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:21 # | Report | Reply

@chrisvonmeer: hahaha merci 🙂

moveyourmind september 13, 2018 om 20:54 # | Report | Reply

Erg leuke bus en mooie foto’s. Heel veel geluk gewenst samen.

aircooledvw september 13, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

@moveyourmind: dank u ?

mikje90 september 13, 2018 om 21:03 # | Report | Reply

Veel geluk samen!!!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:22 # | Report | Reply

@mikje90: merci!

tenaci september 13, 2018 om 21:24 # | Report | Reply

Mooi foto’s, hele mooie bus, maar vooral een verdomd goed pak man! Like your style! Gefeliciteerd!

aircooledvw september 13, 2018 om 21:43 # | Report | Reply

@tenaci: leuk om te horen, dankjewel!!! Is van Guy David (ontwerper uit Antwerpen).

benvan september 13, 2018 om 21:52 # | Report | Reply

Zalig dat je dit hier deelt ☺️
Geniet van die heerlijke auto en gefeliciteerd met je kersverse bruid!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:14 # | Report | Reply

@benvan: ga van beide volop genieten ?

potjak september 13, 2018 om 22:11 # | Report | Reply

Heel veel geluk samen! Mooi bus!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@potjak: merci!!!

doublechevron65 september 13, 2018 om 22:11 # | Report | Reply

Van harte ? Leuk eens wat anders en zeker ook voor de fotograaf een fijne afwisseling

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@doublechevron65: dankjewel!!!

timvl september 13, 2018 om 22:28 # | Report | Reply

Hey Buurman,
nogmaals proficiat,
Al dat poetswerk brengt nu toch op 😉

aircooledvw september 14, 2018 om 14:13 # | Report | Reply

@timvl: aaah buurman ? waarom verschiet ik er niet van u hier te treffen op autojunk ?

hight96 september 14, 2018 om 07:07 # | Report | Reply

Heel leuk! Gefeliciteerd en veel geluk samen!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:12 # | Report | Reply

@hight96: merci!!!

rob5nismo september 14, 2018 om 07:15 # | Report | Reply

Gefeliciteerd en veel geluk toe gewenst

aircooledvw september 14, 2018 om 14:12 # | Report | Reply

@rob5nismo: dankjewel!!!

kilum september 14, 2018 om 08:45 # | Report | Reply

Van harte gefeliciteerd!

aircooledvw september 14, 2018 om 14:11 # | Report | Reply

@kilum: merci ?

sntial september 14, 2018 om 09:00 # | Report | Reply

Beetje te hipster naar mijn goesting. But congrats.

aircooledvw september 14, 2018 om 14:11 # | Report | Reply

@sntial: toch bedankt ?

Boomer september 14, 2018 om 10:29 # | Report | Reply

Leuk om een T2 hier voorbij te zien komen. Is het een originele tin-top of later gebouwd?

aircooledvw september 14, 2018 om 14:10 # | Report | Reply

@airc: dankjewel. Een originele tintop westfalia in originele lak ?

mashell september 14, 2018 om 16:23 # | Report | Reply

Eens wat anders dan in een gemeentehuis of in een kerk trouwen.

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.

Ontelbare

Kentekens

12.725 spotters

Installeer app