carsofnl Foto van de maand : Audi E-Tron

Foto's: Volkswagen Transporter


tom02 Gepost op 28-12-2018 om 11:38 16.363 views | 30 reacties

Interessante uitbouw.

Locatie: Düsseldorf
Land: Duitsland



30 Reacties:

p38a december 28, 2018 om 12:49 # | Report | Reply

Ehmn.. iemand een achtergrond verhaal van dit Frankenstein model

720s december 28, 2018 om 13:11 # | Report | Reply

@p38a: ik denk dat de persoon/bouwer graag een ruime bus wil, maar de hoogte van de Transporter prima vindt en geen hogere bus zoals een Crafter wil. Als je alleen maar lange dingen zoals buizen en planken vervoert is dit natuurlijk ideaal. Nou weet ik dat een bus vooral functioneel en goedkoop moet zijn, maar de afwerking is wel erg knudde.

hplh december 28, 2018 om 21:28 # | Report | Reply

@720s: heb je weleen een af fabriek lange berlingo gezien? Dat ziet er ook zo uit.

dees december 28, 2018 om 21:32 # | Report | Reply

@p38a: Ik heb ze al vaker gezien. Dit is een vrij populaire modificatie voor bedrijven die geld of andere waardevolle zooi vervoeren.

Paar jaar geleden waren ze nog in het nieuws omdat de deuren achteren gepantserd waren, maar het deur mechaniek niet versterkt was en daardoor de deuren eraf konden vallen tijdens het rijden.

flik2punt0 december 29, 2018 om 10:26 # | Report | Reply

@dees: ging dat over deze bussen toen?

rcolt december 28, 2018 om 12:57 # | Report | Reply

Iets met uitstootmetingen misschien?

dees december 28, 2018 om 21:33 # | Report | Reply

@rcolt: Neh dubbele deur. Dit is een geld transport.

geelbarrel december 28, 2018 om 21:43 # | Report | Reply

@dees: yep, zie donkere randjes aan binnenzijde van de ruiten van het bestuurdersportier. Gepantserd glas

clk63bs december 28, 2018 om 13:04 # | Report | Reply

Lijkt wel een fotoshop haha

dracae december 28, 2018 om 20:13 # | Report | Reply

@clk63bs: Een photoshop zou er netter uitzien.

shibby december 28, 2018 om 20:03 # | Report | Reply

Transpooorter?

rembal december 28, 2018 om 22:41 # | Report | Reply

@shibby: +1

eddyemmer december 28, 2018 om 21:08 # | Report | Reply

Gisteren ook in Keulen gezien als waarde transport door de binnenstad.

kennone december 28, 2018 om 21:45 # | Report | Reply

Laatste stuk zal wel een blok gastank zijn. Ver genoeg van de cabine dus volledig veilig👌🏼

Joost1990_2 december 28, 2018 om 22:51 # | Report | Reply

@kennone: of een extra tank voor de olie

kennone december 29, 2018 om 00:29 # | Report | Reply

@joost1990_2: jij wint

cloverleaf december 28, 2018 om 22:03 # | Report | Reply

Voor de chineze bouwvakkelt?

gamma81 december 28, 2018 om 22:17 # | Report | Reply

T7

Hubert december 28, 2018 om 23:17 # | Report | Reply

EGR 2.0

redbeams december 28, 2018 om 23:47 # | Report | Reply

Voor extra lange sjoelbakken…neemt u de vw sjoemelwagen

audisport december 28, 2018 om 23:50 # | Report | Reply

Is een waardetransport

madmarky december 29, 2018 om 00:46 # | Report | Reply

Vorig weekend precies zo’n model gezien in Keulen, uitbouw was al flink aan het roesten langs de naden. Al wat oudere ombouw en niet echt vakwerk.

enjoypunani december 29, 2018 om 02:56 # | Report | Reply

@madmarky: vakwerk kom je in auto’s uit een fabriek niet tegen naar mijn idee. Handgemaakt spul is wel vakwerk.

torsen december 29, 2018 om 04:56 # | Report | Reply

@enjoypunani: Ik deel je waardering voor vakmanschap, maar, als ze zo uit de fabriek kwamen rollen was er toch geen ombouw nodig?

rufctr01 december 29, 2018 om 09:53 # | Report | Reply

Met het bekende stukje tape op het tankklepje.
Dat VW daar nog geen modificatie voor heeft bedacht voor dit model. Waardeloos systeem, een plastic palletje dat na 5 keer gebruiken afbreekt.

flik2punt0 december 29, 2018 om 10:28 # | Report | Reply

Ziet er niet uit zo net als die Peugeot partners met die uitbouw.

gtrolo december 29, 2018 om 10:52 # | Report | Reply

Geldtransporter dus 😜

Esprit_de_Flandre december 30, 2018 om 20:28 # | Report | Reply

Lelijke ombouw. Neem dan een langer busje, en bouw die dubbele deur binnenin ipv achterop…

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.