FRED Foto van de maand : 911 GT3 R

Foto's: Brabus 500 CLS


toyotafortuner Gepost op 19-12-2019 om 20:02 9.206 views | 21 reacties

Vanmiddag zag ik vanuit de tram deze nieuwe (september) CLS staan in Oud Zuid. Ik besloot om m eens nader te bekijken. En toen ik de badging bekeek, wist ik hoe bijzonder deze CLS wel niet is! De CLS is (zo op t eerste gezicht slechts) voorzien van een velgje (20") en een chippie. Daarmee gaat de CLS53 van 430 naar 500pk. En van 520 naar 590nm. Voor de Full Monty behandeling ben je volgens de site van Brabus 119k kwijt.

Locatie: Amsterdam
Land: Nederland

Kenteken: G-086-FL
Merk/model: MERCEDES-BENZ AMG CLS 53 4MATIC
Datum toelating: -
Originele kleur: ZWART
Carrosserie: sedan
Brandstof: Benzine
Vermogen: 435 pk
Nieuwprijs: 135.541 Eur. (20.609 Eur. BPM)


21 Reacties:

lecomte december 19, 2019 om 23:35 # | Report | Reply

De eerste generatie CLS vond ik mooi, de tweede ging wel, deze derde generatie doet mij helemaal niets. De foto schuin van achter, de auto lijkt dan 13 in een dozijn van een willekeurig Aziatisch merk. Ik weet niet of dat goed is of slecht.

mp014 december 21, 2019 om 11:03 # | Report | Reply

@lecomte: precies hoe ik er over denk! Ik loop hier langs zonder m’n hoofd te draaien. Jammer

hotze december 21, 2019 om 15:24 # | Report | Reply

@lecomte: helemaal eens. Weing spraakmakend.

ozer1907 december 22, 2019 om 12:04 # | Report | Reply

@lecomte: eentje die het begrijpt!

boyerspots december 20, 2019 om 10:53 # | Report | Reply

??

gilettelubbers december 21, 2019 om 10:13 # | Report | Reply

Bah

harrie december 21, 2019 om 10:17 # | Report | Reply

Best netjes geparkeerd voor een koerier.

Alfarobert december 21, 2019 om 10:33 # | Report | Reply

Gewone asobak.

galverink december 21, 2019 om 10:38 # | Report | Reply

Waaraan kan je dan zien dat het een Brabus is? Volgens de RDW is het CLS53 met 320 kW.

toyotafortuner december 21, 2019 om 10:40 # | Report | Reply

@galverink: t staat op de auto zelf, hij heeft ook 20″ ers. Daarnaast wordt tuning niet altijd op kenteken vermeld.

smex december 21, 2019 om 10:52 # | Report | Reply

Wat is dit toch een afschuwelijk apparaat, doe mij maar een 8 serie of A7.

scrmeagle december 21, 2019 om 11:17 # | Report | Reply

Wat een criminele bak zeg.

neymar december 21, 2019 om 12:00 # | Report | Reply

Man man wat een hok op wielen!

Stylez december 21, 2019 om 12:03 # | Report | Reply

Wat is de CLS toch slecht geëvolueerd, elk jaar is hij lelijker geworden. Vooral de achterkant bij dit model met die verschrikkelijke achterlichten. ?

techniekmeneer december 21, 2019 om 12:08 # | Report | Reply

Het gaat goed met de Mocro Mafia zo te zien.

E550 december 21, 2019 om 14:36 # | Report | Reply

Die achterkant is zo verschrikkelijk lelijk, en dat terwijl ik een groot liefhebber van Mercedes.

raoufff december 21, 2019 om 15:14 # | Report | Reply

Treurige auto in een treurige omgeving op een saaie treurige grijze dag.

romeoalfa december 21, 2019 om 15:21 # | Report | Reply

@raoufff: U rijdt zelf in een knalblauwe 116i?

T5Power december 21, 2019 om 18:20 # | Report | Reply

Peperdure auto/upgrade en dan heb je met de “full monty” behandeling nog steeds niet de specs van een ouwe E AMG:-)
Mijn E63 van de W211 serie doet standaard 514pk en 630nm.

soundgarden december 21, 2019 om 19:28 # | Report | Reply

Zwaaaaarte doffe saaie stinkvelgen.. Man man man man smaakloos ten top. Alweer. Kappe nou

quinn december 21, 2019 om 20:36 # | Report | Reply

Prachtige auto, maar dan wel liefst in originele 53 staat. Ik zag laatst een Robijnrode (diep donkerrood) uitvoering met beige nappaleder staan, echt prachtig!

Reageer

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten.

Ontelbare

Kentekens

12.725 spotters

Installeer app