Video: Renault Mégane R.S. Trophy Duurtest: Afscheid

rubenpriest
Gepost op 03-12-2019 om 16:00 2.590 views | 5 reacties
Aan de duurtestperiode met de Mégane R.S. Trophy is een einde gekomen. In deze video blikken we terug op onze periode met deze hete hatchback met 300 pk!
Zag zonet nog een gewone staan in het wit. Lijkt me enorm leuk om in te rijden, al zeker in de eifel/ op circuit. Maar dat multimediascherm werkt zo te zien wel nogal traag. Heb zelf geen moderne auto om het mee te vergelijken overigens, maar zou daar gek van worden. Motorgeluid is ook nogal tam. Is dat bijvoorbeeld wel beter bij Hyundai of Honda?
@bogey: Het motorgeluid is bij de trophy merkbaar beter. De vertraging in het multimedia scherm is in heel veel moderne autos (zelfs Tesla en bijvoorbeeld een high end Land Rover Velar), het went vrij snel.
Ik ben vooral benieuwd naar een vergelijking met de Focus ST.
Ze hadden er PS4 of PS4 Sport onder moeten leggen, die doen het prima in het nat en koude omstandigheden.
Indien Wouter een degelijke afleveringsservice had gekregen had hij die zoektocht op het infotainment systeem niet hoeven te ondernemen.